Dlohá videa nahé sportovkyně

dlohá videa nahé sportovkyně

Moje steny mu dokazovaly; jak moc se mu povedlo mě vtáhnout do milostné hry a vybičovaly jeho choutky na maximum. Náhle si nade mne klekl, podložil mi rukama zadeček a najednou vnikl do mé, zatím nezkušené svatyňky. Až jsem se prohnula bolestí i rozkoší zároveň. Zdálo se mi, že během nejbližších okamžiků mi jeho pták rozerve vnitřnosti. I přesto, že to bylo poprvé, byla jsem po několika jeho přírazech hotová.

On však zůstal neukojený a tak mi navrhl, abych mu jeho těšitele začala lízat. Ze začátku jsem nevěděla jak na to, ale on mi svými steny a tlakem ruky na zátylku ukázal tu správnou cestu. Začal mi ho rvát do pusy div mě neudusil. Před výstřikem se však vymanil z mého stisku a přikázal mi kleknout si na všechny čtyři. Vystrčila jsem na něj zadek. Jen co rozhrnul stydké pysky, už ho do mě rval znovu. Ted však pomaleji a víc důkladně, protože se nechtěl jen tak vzdát svého bílého pokladu pečlivě střeženého ve svých koulích.

Začala jsem opět vydávat tlumené stehny. Čím důrazněji přirážel, tím víc se mi houpaly kozy a bradavkami se dřely o prostěradlo.

Ted už jsem z toho mrdu měla mnohem větší požitek a kundička mě až pálila, s jakou zuřivostí v ní rajcoval. Jeho koule drtily už tak zubožený poštěvák a při tom zasunul svůj prst do mojí prdelky.

Třásla jsem se slastí a přála si, aby má extáze nikdy neskončila. Vymrdej mi tu chlípnou kundu celou! Zachvátila mě nevýslovná slast. Párkrát pořádně přirazil a já skoro omdlela rozkoší. Z kundy mi teklo jako z vodopádu a tělo se dál zmítalo v křečích jako smyslů zbavené. Ještě pár přírazů a Kamil se udělal taky.

Jeho horká šťáva zaplňovala všechny moje vnitřnosti. Vyčerpaně jsme vedle sebe ulehli a doznívání našich orgasmů jsme ještě umocňovali něžným mazlením. Po tomto odpoledni jsme se sešli ještě mnohokrát, vyzkoušeli nejrůznější polohy a způsoby, ale takové, jaké to bylo poprvé, to může být jenom jednou.

Chtěla se vytrhnout, ale pak se ke mně otočila , vzala moji hlavu do dlaní a políbila mě jemně na ústa. Pak mě pustila a dívajíc se mi do očí udělala pozadu několik kroků, až si zase vzpoměla na zmrzlinu. Prudce se otočila a vyběhla ze dveří. Nespokojený jsem si zase natáhl slipy. Můj penis byl zase už skleslý. Za chvilku jsem slyšel, jak přichází a šel jsem jí naproti.

Podala mi zmrzlinu a sedli jsme si s ní do obýváku na gauč, nohy na stůl. Spokojeně lízala zmrzlinu, zatímto jednou rukou si hladila ve výstřihu. Přistrčila mi ruku se zmrzlinou, zatímco druhou mě chytila za ruku s mojí zmrzlinou.

Lízali jsme křížem zmrzlinu toho druhého. Najednou jsem viděl, že mojí zmrzliny ubývá rychleji. Dal jsem jí dlouhý polibek, který chutnal po našich zmrzlinách.

Teď měla zavřené oči a líbala s lehce pootevřenými rty. Vjel jsem jí mezi ně jazykem a dotkl se tak jejího jazýčku. Opět jí tělem proběhlo zřetelné zachvění. Koutkem oka jsem zahlédl, jak kapičky tající zmrzliny dopadají na její ruku. Nenechala se tím rušit, naopak odpovídala na můj polibek se zápalem.

Když jsme se nakonec od sebe odtrhly, cvrnkla mi do nosu. Myšlenka, že by mě ona krmila mi byla divná, ale souhlasil jsem. Projela ukatováčkem přes mou zmrzlinu. Svojí postavila na stůl.

S mateřským úsměvem na obličeji přejela prstem od zmrzliny po mém jazyku. Teď mi podala mojí zmrzlinu a nechala mě lízat. Jak se natáhla kolem mně, zahlédl jsem ve výstřihu její malá ňadra, bez podprsenky, kterou ještě nepotřebovala. Cítil jsem, jak se zase něco děje v mých slipech.

Chytil jsem jí znovu netrpělivě a stáhl jí zase k sobě. Naše jazyky se setkaly, její drze, můj divoce. Rukou jsem vjel pod její sukni a přejel jí po zadečku.

Naše rty se rozpojily a moje cestovaly po jejím krku dolů. Zkusil jsem se dostat do její blůzky, ale nešlo to. Netrpělivě jsem začal rozepínat jednou rukou její knoflíčky. Zrovna tak nervozně jako já začala sama blůzku rozepínat. Knoflíček za knoflíčkem se objevovaly její mladistvá ňadra, až nakonec blůzka ležela na zemi. Dost holek z naší třédy mi to závidí. Zvedl jsem ruce k jejím prsům. Vzal jsem je do dlaní. Když jsem jí palcem a ukazováčkem podráždil bradavky, okamžitě se postavily a ona slastně zavzdychala.

Jednou rukou jsem si jí zase přitáhl. Znovu jsme se políbili, zatímco moje volná ruka vklouzla mezi její nohy. Okamžitě jsem poznal, jak je zase vlhká. Projel jí opět rozkošnický záchvěv, když jsem našel její klitoris. Moje slipy hrozily, že se roztrhnou. Jí to ale neušlo, protože jsem se k ní úzce tisknul a zatímco jsme se líbali, stáhla mi je oběma rukama dolů.

Jemně mě pohladila po penisu, který opět stál. Držíc ji oběma rukama, narovnal jsem se s ní. Moje polibky sjely z jejích úst na její prsa. Když jsem našel bradavky, znuvu lehce zasténala. Do dlaně mi skanulo několik kapiček, provázených jejími vzdechy. Její ruka na mém penisu se začala pohybovat trhaně a nepravidelně.

Jedním prstem jsem vjel do její dirky a druhým jí dráždil poštěváček. Poznal jsem, že už zase je před vrcholem. Svými rty jsem hledal její.

Když v orgasmu prudce vykřikla, kousla mě lehce do rtů. Zatímco nabírala dech, olizoval jsem její ouško. Znovu dech popadla a vypadalo to, že se mi chce revanžovat. Její polibky mi nyní skouzly na bradu a dál níž. Rychle jsem přetáhl přes hlavu svoje tričko. Pokryla mou hruď polibky a lehkými láskyplnými kousnutími. Zasténal jsem, když její ruka opět vklouzla na můj penis a začala do dlouhými pomalými pohyby masírovat.

Cítil jsem, že budu explodovat. Ona se se smíchem svalila na záda, přitáhla si nohy na prsa a odkryla mému zraku svou roztomilou, skoro holou dirku.

Vsunul jsem utěrku pod něj. Lehce jsem ústy přejel na bříško a pokračoval níž. Její stehna se instinktivně rozevřela.. Lehce jsem jí kousl do jednoho a ona zasténala. Moje drzé zkoumání jejího venušina pahorku bylo provázeno dalšími slastnými vzdechy. Vsunul jsem teď svoji hlavu zcela mezi její stehna a vnikl jsem do ní jazykem.

Chytila moji hlavu oběma rukama a přitiskla si ji tam silně. Když jsem jazykem zašimral její klitoris, stalo se to. Její rty vyrazily tak vysoký výkřik, jaký jsem ještě nikdy neslyšel. Sevřela stehna, takže mezi nimi zajala moji hlavu.

Můj jazyk sbíral její šťávy. Cítil jsem, jak v ní stoupá rozkoš. Nekontrolovaně sebou cukala, tentokrát ještě více než předtím. Ale tentokrát měl její orgasmus přijít jinak. Ona to opravdu chce. Vysvobodil jsem se z jejích nohou a lehl jsem si na ní, mezi její roztažené nohy. Byl jsem tak nervozní, že jsem nemohl najít vchod do její jeskyňky. Třesoucíma rukama uchopila penis a vedla ho na místo, kde ho tam moc chtěla mít. Pomaloučku, jemně jí líbajíc, jsem do ní vniknul.

Pak více, až jsem cítil její panenskou překážku. Cítil jsem, jak překážka povolila a a já pronikl dále. Byla to směs bolesti a vášně. Cítil jsem, jak z ní vytékají kapky krve. Okamžitě jsem přerušil svůj pohyb. Začal jsem se v ní rytmicky pohybovat. Dala mi znovu vášnivý polibek a její jazýček do mně bez zábran pronikal.

Aaaaah" Zrychlil jsem svoje pohyby ale zároveň cítil, že takové tempo dlouho nevydžím. Pozoroval jsem, jak se svýma napůl přivřenýma očima směje.

Posledním prudkým pohybem jsem do ní pronikl. Cítil jsem, jak jak první vlna mého semene do ní vnikla. Zuzana se mi nehty zarývala do zad. Nekončící prod stíkal z mého cukajícího se penisu hluboce do jejího těla, až do poslední kapky.

Ich beobachtete, wie sie mit halbgeschlossenen und verdrehten Augen laechelte. Das gab auch mir den Rest. Mit einem gewaltigen letzten Stoss fuehrte ich meinen Speer ganz ein. Meine Hoden zogen sich zusammen und ergossen ihren Inhalt schubweise in sie.

.

: Dlohá videa nahé sportovkyně

Ceske loznice polykani sperma Roztáhla nohy czech mature tube
Dlohá videa nahé sportovkyně 146
Dlohá videa nahé sportovkyně 804

Cítila jsem, že můj poštěváček je nalitý k prasknutí. Zakryl mi rukou ústa a kývl hlavou, jako že rozumí. Jakmile na mé tělo dopadly první kapky, napětí ze mě spadlo a já se těšila na následující chvíle.

Uslyšela jsem tiché zaklepání a Kamil vklouzl do koupelny. Vzal do ruky žínku a jemně mi začal omývat celé tělo. Delší dobu se pak zdržel jen na mých čtyřkových kozách a kundičce.

Napětí v podbřišku se stupňovalo, začala jsem rychleji dýchat a tak mě Kamil vzal do náruče a odnesl do ložnice. Tam už bylo rozestláno, byly stažené rolety, hrála tichá hudba a na stolku hořel trojramenný svícen. Kamil byl v mžiku svlečený a už se přisával svými ústy k mým.

Pokračoval pak ve svých polibcích stále níž a níž až jsem náhle ucítila jeho horký dech v rozkroku. To mně dodalo odvahy a já si chtěla jeho penis zavést ke své mokré dírce.

Pak se však vzpamatoval a pomalu mě začal šukat jedním prstem, pak dvěma, přičemž druhou rukou se střídal v masírování klitorisu a koz. Moje steny mu dokazovaly; jak moc se mu povedlo mě vtáhnout do milostné hry a vybičovaly jeho choutky na maximum. Náhle si nade mne klekl, podložil mi rukama zadeček a najednou vnikl do mé, zatím nezkušené svatyňky. Až jsem se prohnula bolestí i rozkoší zároveň. Zdálo se mi, že během nejbližších okamžiků mi jeho pták rozerve vnitřnosti. I přesto, že to bylo poprvé, byla jsem po několika jeho přírazech hotová.

On však zůstal neukojený a tak mi navrhl, abych mu jeho těšitele začala lízat. Ze začátku jsem nevěděla jak na to, ale on mi svými steny a tlakem ruky na zátylku ukázal tu správnou cestu. Začal mi ho rvát do pusy div mě neudusil. Před výstřikem se však vymanil z mého stisku a přikázal mi kleknout si na všechny čtyři.

Vystrčila jsem na něj zadek. Jen co rozhrnul stydké pysky, už ho do mě rval znovu. Ted však pomaleji a víc důkladně, protože se nechtěl jen tak vzdát svého bílého pokladu pečlivě střeženého ve svých koulích. Začala jsem opět vydávat tlumené stehny. Její druhá ruka se přidala k první, aby si mohla hrát zároveň s vajíčky i penisem. Cítil jsem, že jsem těsně před erupcí a musel jsem jí brzdit: Pomalu a s očekáváním jsem jí stahoval po nohou její kalhotky a položil jsem je na noční stolek.

Jak jsem tušil, měla rozkrok ještě skoro holý. Jednou rukou jsem jí tam pohladil. Pojelo jí znovu zachvění. Dvěma prsty jsem rozevřel rty na její dirce a jedním jsem dráždil její poštěváček, který se zvětšoval. Zasnénala a já pozoroval, že mezitím je již celá vlhká.

Jak jsem vsunul jeden prst dovnitř, abych prozkoumal její dirku, zasténala: Masíroval jsem dál její klitoris. Moje ruka byla celá mokrá a kluzká. Teď přišla další vlna mokra z jejé panenské dirky.

Lapala po dechu a zdálo se mi, že slyším tep jejího srdce. Prsty levé ruky se v křeči zaťaly bo mého polštáře a mumlala nesrozmitelná slovíčka. Nechal jsem svoje prsty v ní dál krouřit a po minutě jí unikl z úst další hloboký vzdech.

Za prvním vrcholem hned následoval další. Padla znaveně se zavřenýma očima zcela nazad a její tělo se uvolnilo. Když znovu chytila dech, podívala se s úsměvem na mě. Cítil jsem, že jsem znovu před explozí, když z pootevřeného okna na ulici zazněla známá melodie. V duchu jsem nadával. Natáhl jsem jí sukni a plácnul po zadečku. Hned chtěla znovu utíkat, ale já jí ještě držel.

Chtěla se vytrhnout, ale pak se ke mně otočila , vzala moji hlavu do dlaní a políbila mě jemně na ústa. Pak mě pustila a dívajíc se mi do očí udělala pozadu několik kroků, až si zase vzpoměla na zmrzlinu. Prudce se otočila a vyběhla ze dveří. Nespokojený jsem si zase natáhl slipy. Můj penis byl zase už skleslý. Za chvilku jsem slyšel, jak přichází a šel jsem jí naproti. Podala mi zmrzlinu a sedli jsme si s ní do obýváku na gauč, nohy na stůl.

Spokojeně lízala zmrzlinu, zatímto jednou rukou si hladila ve výstřihu. Přistrčila mi ruku se zmrzlinou, zatímco druhou mě chytila za ruku s mojí zmrzlinou. Lízali jsme křížem zmrzlinu toho druhého. Najednou jsem viděl, že mojí zmrzliny ubývá rychleji. Dal jsem jí dlouhý polibek, který chutnal po našich zmrzlinách. Teď měla zavřené oči a líbala s lehce pootevřenými rty.

Vjel jsem jí mezi ně jazykem a dotkl se tak jejího jazýčku. Opět jí tělem proběhlo zřetelné zachvění. Koutkem oka jsem zahlédl, jak kapičky tající zmrzliny dopadají na její ruku. Nenechala se tím rušit, naopak odpovídala na můj polibek se zápalem.

Když jsme se nakonec od sebe odtrhly, cvrnkla mi do nosu. Myšlenka, že by mě ona krmila mi byla divná, ale souhlasil jsem. Projela ukatováčkem přes mou zmrzlinu. Svojí postavila na stůl.

S mateřským úsměvem na obličeji přejela prstem od zmrzliny po mém jazyku. Teď mi podala mojí zmrzlinu a nechala mě lízat. Jak se natáhla kolem mně, zahlédl jsem ve výstřihu její malá ňadra, bez podprsenky, kterou ještě nepotřebovala. Cítil jsem, jak se zase něco děje v mých slipech. Chytil jsem jí znovu netrpělivě a stáhl jí zase k sobě.

Naše jazyky se setkaly, její drze, můj divoce. Rukou jsem vjel pod její sukni a přejel jí po zadečku. Naše rty se rozpojily a moje cestovaly po jejím krku dolů. Zkusil jsem se dostat do její blůzky, ale nešlo to. Netrpělivě jsem začal rozepínat jednou rukou její knoflíčky. Zrovna tak nervozně jako já začala sama blůzku rozepínat. Knoflíček za knoflíčkem se objevovaly její mladistvá ňadra, až nakonec blůzka ležela na zemi. Dost holek z naší třédy mi to závidí.

Zvedl jsem ruce k jejím prsům. Vzal jsem je do dlaní. Když jsem jí palcem a ukazováčkem podráždil bradavky, okamžitě se postavily a ona slastně zavzdychala. Jednou rukou jsem si jí zase přitáhl.

Znovu jsme se políbili, zatímco moje volná ruka vklouzla mezi její nohy. Okamžitě jsem poznal, jak je zase vlhká. Projel jí opět rozkošnický záchvěv, když jsem našel její klitoris. Moje slipy hrozily, že se roztrhnou. Jí to ale neušlo, protože jsem se k ní úzce tisknul a zatímco jsme se líbali, stáhla mi je oběma rukama dolů. Jemně mě pohladila po penisu, který opět stál.

Držíc ji oběma rukama, narovnal jsem se s ní. Moje polibky sjely z jejích úst na její prsa. Když jsem našel bradavky, znuvu lehce zasténala. Do dlaně mi skanulo několik kapiček, provázených jejími vzdechy. Její ruka na mém penisu se začala pohybovat trhaně a nepravidelně.

Jedním prstem jsem vjel do její dirky a druhým jí dráždil poštěváček. Poznal jsem, že už zase je před vrcholem. Svými rty jsem hledal její. Když v orgasmu prudce vykřikla, kousla mě lehce do rtů. Zatímco nabírala dech, olizoval jsem její ouško. Znovu dech popadla a vypadalo to, že se mi chce revanžovat. Její polibky mi nyní skouzly na bradu a dál níž.

Rychle jsem přetáhl přes hlavu svoje tričko. Pokryla mou hruď polibky a lehkými láskyplnými kousnutími. Zasténal jsem, když její ruka opět vklouzla na můj penis a začala do dlouhými pomalými pohyby masírovat. Cítil jsem, že budu explodovat. Ona se se smíchem svalila na záda, přitáhla si nohy na prsa a odkryla mému zraku svou roztomilou, skoro holou dirku.

Vsunul jsem utěrku pod něj. Lehce jsem ústy přejel na bříško a pokračoval níž. Její stehna se instinktivně rozevřela.. Lehce jsem jí kousl do jednoho a ona zasténala. Moje drzé zkoumání jejího venušina pahorku bylo provázeno dalšími slastnými vzdechy.

Vsunul jsem teď svoji hlavu zcela mezi její stehna a vnikl jsem do ní jazykem. Chytila moji hlavu oběma rukama a přitiskla si ji tam silně. Když jsem jazykem zašimral její klitoris, stalo se to. Její rty vyrazily tak vysoký výkřik, jaký jsem ještě nikdy neslyšel. Sevřela stehna, takže mezi nimi zajala moji hlavu. Můj jazyk sbíral její šťávy.

Cítil jsem, jak v ní stoupá rozkoš. Nekontrolovaně sebou cukala, tentokrát ještě více než předtím. Ale tentokrát měl její orgasmus přijít jinak.

Přistrčila mi ruku se zmrzlinou, zatímco druhou mě chytila za ruku s mojí zmrzlinou. Stránka z « První Jemně mě pohladila po penisu, který opět stál. Moje slipy hrozily, že nahati holki pornovideozdarma roztrhnou. Tak nádherně, jak jsi mě líbal dole, to musím taky vyzkoušet. Kdo kouří, přemýšlí o životě J.

Dlohá videa nahé sportovkyně

SEX MLADÁ BOLESLAV EROTICKÉ MASÁŽE PLZEŇ

Dlohá videa nahé sportovkyně