Sperma v pochve prvni sex video

sperma v pochve prvni sex video

Pokud jste po vysazení menses ještě neměla menstruaci, pak by asi i tak byla pravděpodobnost malá, ale je dobře, že jste jej užila, protože nikdy nemůžete vědět, zda zrovna ovulace neproběhla. Stala se mi nehoda. Měla jsem nechráněný sex s přítelem. Měla jsem pilulku do 24 hodin. V příručce bylo napsáno, že se mi menstruace může opozdit o 7 dní. Jelikož jsem měla zpoždění dva dny před pilulkou, tak jsem ještě měsíčky nedostala.

Už je to 14 dní, co mám zpoždění. Dělala jsem si již 2 těhotenské testy. Jsou negativní, ale poslední 2 dny pořád zvracím, točí se mi hlava a jsem náladová, mám nafouklé bříško. Můžu být těhotná, když jsem měla pilulku? Pokud jste ale měla 2 negativní těhotenské testy, tak pravděpodobně se menstruace pouze opozdila. Cyklus se může po užití pilulky rozhodit každému různým způsobem. Buďte tedy trpělivá a vyčkejte. Před třemi měsíci jsem vysadila antikoncepci, při pohlavním styku jsme s partnerem použili kondom, který nám praskl.

Koupila jsem si pilulku "po" Postinor 2. To samé se nám stalo nyní a já nevím, zda si můžu pilulku koupit znova, jestli by mi to nemohlo nějak uškodit, když bych pak děti plánovala. Menstruaci mám dostat za dva dny a tak ani nevím, jestli je nějaká šance otěhotnění. Kdy dostanu další menstruaci? Pilulka po pohlavním styku, tzv. Pravděpodobnost otěhotnění, pokud menses očekáváte za dva dny, je velmi malá, ale nikdy to není stoprocentní. Je tedy na Vás, zda pilulku opět užijete či ne.

Po pilulce začnete krvácet ze spádu většinou do 5 dní, další cyklus může být trochu opožděn. Vše je napsáno v příbalovém letáku. Dobrý den, s přítelkyní jsme měli nechráněný sex a udělal jsem se do ní. Za 2 dny dostala menstruaci, jak měla. V prvních dnech menstruace jsme měli opět nechráněný sex, říkala, že je malé riziko otěhotnění. Už ale krvácí druhý týden, bolí ji břicho, byla během menstruace také nemocná. Jaké příznaky by se projevily? Těhotenský test by už byl pozitivní?

S pozdravem zoufalý přítel. Dobrý den, těhotenství je velmi málo pravděpodobné, ale vyloučit se nedá. Pokud by těhotná byla, po dnech by těhotenský test již měl být pozitivní.

Ať si jej tedy udělá. Těhotenské příznaky jsou velmi široký pojem - bývají velmi různorodé a navíc spousta žen žádné těhotenské příznaky nemá. Před asi čtyřmi měsíci jsem vysadila HA. Ihned jsem si udělala těhotenský test, byl negativní. Chtěla jsem se tedy zeptat, zda je možné, že bych mohla být těhotná. Nedělala jsem si test moc brzy? Nevím, zda si mám udělat později ještě jeden test nebo mám rovnou navštívit svoji gynekoložku.

Teoreticky nemusí ještě test být pozitivní. Můžete ho tedy zopakovat ještě za pár dní znovu, než navštívíte gynekologa. Nedávno jsem nasadila hormonální antikoncepci Yadine. Dříve se mně to u HA nestalo. Proto jsem po dvou týdnech užívání druhého platíčka antikoncepci vysadila. Bolest hlavy přestala po týdnu, krvácení přestalo takřka ihned. Menstruační krvácení se však stále nedostavilo.

Dnes jsem teoreticky Zajímá mě, zda mohu být těhotná. S přítelem jsme měli nechráněný sex i v den vysazení HA. Poté jsme praktikovali přerušovanou soulož. Pokud ne, jak dlouho čekat, než zajdu za gynekologem k vyvolání MS? Pokud bych byla těhotná, mám se bát komplikací vzhledem k užívané antikoncepci, popř. Pokud byste byla těhotná, pak by měl být test již pozitivní, ale může se stát, že ještě není.

Proto ho když tak za několik dní ještě zopakujte. Pokud byste těhotná přece jen byla, pak užívání antikoncepce tak krátkou dobu určitě plod neohrožuje a jednorázová konzumace alkoholu také ne. Pokud by byl test negativní, pak klidně ještě počkejte, i 2 týdny. Není potřeba vyvolávat menses ihned. V pondělí jsem měla pohlavní styk s mým přítelem a udělal se do mě. Dnes jsem si dělala těhotenský test a je pozitivní. Je možné, že to test zaregistruje již po 4 dnech?

Dobrý den, to, že byste měla pozitivní test 4. Takže variantou je falešná pozitivita testu či těhotenství z předchozího měsíce. Každopádně test opakujte, a pokud by byl pozitivní opět, navštivte gynekologa. Chtěla jsem se zeptat, slyšela jsem, že je možné otěhotnět, i když si přítel dává pozor. Partner si může dávat pozor, aby ejakuloval mimo pochvu a spermie se tak do dělohy nedostaly, ale nemusí to vždy stihnout. Navíc spermie se mohou vyskytovat i v tekutině, která se vylučuje před ejakulací.

Vysadila jsem hormonální antikoncepci, menstruaci jsem měla dostat už před týdnem. Od té doby, co jsem to měla dostat, mě bolí v podbřišku — cítím takový tlak. Objevily se také bolesti bradavek po týdnu vynechání menstruace, napětí prsou — mravenčení.

Měla jsem i migrény cca týden před menstruací. Každý den mě bolí i šíleně záda a jsem unavená. Před týdnem se mi i čas od času zvedl žaludek. Před dvěma týdny jsem byla na sonu prsou a paní mi řekla, zda nejsem těhotná, že mám zahuštěné hodně mléčné žlázy.

Můžu být těhotná, i když jsme měli přerušovaný pohlavní styk? A čtyři dny po vynechané menstruaci jsem si dělala test a byl negativní? Test, který jste si dělala 4 dny po vynechání menses, může být ještě negativní, někdy je to příliš brzo.

Zopakujte za pár dní test znovu. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. S přítelem jsme měli asi před dvěma týdny nechráněný pohlavní styk a přítel si není jistý, jestli si dal pozor. Řekl mi, že spíš ne. Já jsem měla dnes dostat menstruaci. Již včera jsem špinila, ale pak špinění ustalo. Celý den nic a večer jsem dostala normální menstruaci.

Ale pociťuji na sobě příznaky jako velmi časté močení chodím snad každých 15 — 30 minut , občasný výtok, únava a přítel říká, že mám hrozné výkyvy nálad. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli bych mohla být těhotná i přesto, že menstruuji. Dobrý den, pokud normálně krvácíte v termínu menses, je to velmi málo pravděpodobné, ale pokud chcete mít jistotu, pak si udělejte za pár dní těhotenský test. S přítelem jsme měli chráněný styk. Použili jsme 2 někdy i 3 kondomy , prášky neberu a vždy se udělal venku.

Stále se ale bojí, že jsem těhotná. Žádné příznaky těhotenství jsem neměla, jen mi teklo něco tekutého z bradavky, mléko to ale nebylo a menstruace mi přišla, jak měla. Na stránkách jsem četla, že když něco teče z bradavky něco tekutého, tak je to náznak těhotenství. Udělala jsem si testy a 2 x mi vyšlo negativně a mám v plánu si udělat ještě jednou těhotenský test. Myslíte si, že jsem v tom?

Pokud jste použili prezervativ, menstruace přišla v termínu a těhotenský test je negativní, těhotenství téměř vylučuji. Sekrece z bradavek může být důsledek hormonálních změn, ale také např.

Měla jsem styk s mým přítelem, ale použili jsme ochranu, kondom. Někde jsem slyšela, že se může stát, že žena otěhotní, i když používáme kondom. Nemusím se tedy strachovat, že bych byla těhotná? Pokud užíváte antikoncepci a ještě jste použili kondom, pak je riziko gravidity naprosto mizivé.

S přítelem jsme měli první sex s kondomem. Vše bylo v pořádku. Po dvou dnech jsme se spolu vyspali znovu, zase s kondomem, a trochu jsem krvácela. Zpozdily se mi měsíčky, což je u mě normální. Pokud jste použili prezervativ, pak byste těhotná být neměla, ovšem žádná antikoncepce není stoprocentní. Pokud byste měla zpoždění menses o více než 2 týdny, raději si udělejte těhotenský test. Dobrý den, je mi 17 let a chtěla bych se zeptat, zda můžu být těhotná?

Měla jsem nechráněný pohlavní styk, poté jsem užila Postinor a menstruace se dostavila. Den po menstruaci proběhl sex s kondomem. Chtěla bych se zeptat, jestli mohu otěhotnět 1 den po menstruaci? Následující menstruace byla opožděná, ale byla to taková zvláštní menstruace. Nejprve jsem krvácela, pak přišlo takové špinění. Od té doby jsem přibrala asi 4 kila, tento poslední týden se mi zvětšila prsa a jsou citlivá na dotek a jsou na nich viditelné žilky.

Test jsem si nedělala, ranní nevolnosti nemám. Dobrý den, otěhotnění den po menstruaci a ještě s prezervativem je málo pravděpodobné, ale nic není stoprocentní. Každopádně citlivá prsa nejsou jen známkou těhotenství. Prodělávají různé změny během menstruačního cyklu a tedy i napětí a citlivost. To, že měla poslední menstruace jiný charakter než obvykle, může být dáno i užitím Postinoru.

Před pěti dny jsme měli s přítelem sex a praskl nám kondom. A dneska ráno jsem dostala menstruaci. Znamená to, že nejsem těhotná nebo tam nějaká šance je? Šance, že otěhotníte, je naprosto mizivá, ale nic není stoprocentní, pokud souložíte bez ochrany.

Dobrý den, s přítelem jsme měli první pohlavní styk a použili jsme kondom, který ale praskl. Přítel neejakuloval, a jakmile jsme si prasknutí všimli, přestali jsme. Nejprve jsem dostala obavu z tzv. Přítel v ten den a ni den předtím určitě neejakulovat, tak nevím, zda se mám bát.

Potom jsem se rozhodla užít tabletku po, kterou je možné užít do hodin. Měla jsem ji zhruba po 48 hodinách. Asi po čtyřech dnech od užití jsem dostala hnědý výtok, který trval dva dni. Po třech dnech jsem dostala pravděpodobně menstruaci, které začala slabší a potom byla silnější a silnější. Možná i silnější než obvykle a trvala tak osm dní, což je u mě normální.

Také mě bolela prsa a bylo mi zle od žaludku. Pár dní jsem měla zvýšenou teplotu 37,3 a v poslední době chodím často na malou. Může to mít spojitost s prvním pohlavním stykem? Nevím či to můžu považovat za nějaké prochladnutí nebo chřipku, protože mě i bolí v krku.

Po dvanácti dnech od styku jsem si udělala dva těhotenské testy, které byly oba negativní. Další dva jsem si dělala ještě později, se stejným výsledkem. Je mi teprve 17 let a určitě nechci být těhotná. Myslíte, že i po tom všem bych těhotná být mohla?

Dobrý den, časté močení nemá s prvním pohlavním stykem nic společného. To se zřejmě jedná o jiný problém. Pokud od pohlavního styku uběhly 3 týdny a všechny testy jsou negativní, pak je těhotenství velmi nepravděpodobné. Test bývá již většinou pozitivní po 14 dnech.

Pravidelně a dlouhodobě užívám hormonální antikoncepci bez jakýchkoli problémů a bez zapomínání. Tento měsíc se stalo, že den před menstruací v 7denní pauze jsem měla pohlavní styk, následně jsem menstruaci dostala, ale také jsem po té trpěla několik dní průjmem asi tak týden, zhruba 3x denně. Žádné další léky jsem nebrala. Prášky jsem začala brát jako obvykle, ale styku jsem se ještě více než týden vyhýbala.

Je zde nějaká šance, že bych otěhotněla? Pokud jste v období průjmu neměla pohlavní styk a poslední byl den před očekávanými menses, pravděpodobnost je mizivá. Užívám HA Lindynette Vždy v 9 hodin ráno. A dnes jsem asi 3 hodiny po užití měla jednorázový průjem, který se už neopakoval. Vzala jsem si tedy radši kolem 15 hodiny odpoledne tabletu z náhradního platíčka. Jsem dále normálně chráněná? A mám doužívat klasicky celé platíčko?

Tabletka mi tam chybět nebude, jelikož jsem ji vzala z náhradního. Pokud jste užila náhradní tabletku méně než 12 hodin od užití té ranní, pak by účinnost měla být určitě zachována. Je možnost otěhotnět, když užívám antikoncepci každý den v 8 hodin ráno vždy pravidelně, ale včera jsem následně mezi Nevím tedy jestli došlo k celkovému vstřebání přípravku. Večer jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk, ale k ejakulaci došlo mimo pochvu.

Je tady nějaké riziko otěhotnění? Slabší průjem by neměl učinek antikoncepce ovlivnit. A navíc pokud pohlavní styk proběhl způsobem, jaký jste popsala, pak by k otěhotnění dojít nemělo. Chtěla bych se zeptat, zda je možné otěhotnět týden po interupci? Pohlavní styk jako takový to nebyl, ale na malý kousíček do mě manžel pronikl. Teď už jsem měsíc po interupci a cítím se jako těhotná, mám nalitá prsa.

Před dvěma dny jsem byla na krvi, jestli interupce proběhla v pořádku, ale ten pocit je hrozný. Bojím se udělat si těhotenský test, ale kdyby něco, asi by mi od lékaře volali. Otěhotnět týden po interupci je opravdu téměř nemožné, protože obsah děložní dutiny včetně sliznice je vyškrábán kyretou.

Než naroste nová sliznice, která je potřebná k uhnízdění vajíčka, trvá to opět minimálně 2 — 3 týdny. V pondělí jsem podstoupila mininterupci. Dnes jsem si zkušebně udělala těhotenský test a vyšel mi jasně pozitivní. Je to možné, chvíli trvá, než se hodnota těhotenského hormonu dostane zase do nulových hodnot.

Ale také nemusí být miniinterupce dobře provedena. Zopakujte s odstupem několika dní raději ještě těhotenský test znova. Začátkem února jsem byla na potratu, menstruaci  jsem měla v půlce března asi dnů. Další měsíc po zpoždění menstruace jsem na testu objevila dvě čárky. Současně špiním a teče ze mě hnědý výtok.

Ke své gynekoložce mám strach jít, s divným pocitem, že bych měla být zase těhotná, přestože jsem byla před dvěma měsíci na potratu. Těhotenský hormon přetrvává v těle ještě nějakou dobu po potratu, nicméně u vás je to již déle než 2 měsíce od zákroku a tak už by tomu být nemělo.

Je tedy velmi pravděpodobné, že jste otěhotněla opět. Nic jiného, než toto potvrdit či vyvrátit na ultrazvuku u gynekologa, vám zřejmě nezbyde. Rok jsem brala antikoncepci, po vysazení se menstruace nedostavila, tak mně půl roku poté lékařka dala vyvolávací injekci a kyselinu listovou.

Dostala jsem to jednou a poté stále nic. Menstruace nastala až zase po vyvolávací injekci. Zkusila jsem zajít za jiným gynekologem a ten mi řekl, že se jedná o amenoreu a že by mi předepsal pro urovnání opět HA. Ještě před jejím předepsáním jsem dnes měla naprosto neplánovaně nechráněný styk.

Počítala jsem, že při amenoree ženy neovulují a tudíž je nemožné otěhotnět. Vzhledem k tomu, že od vysazení antikoncepce téměř nemenstruujete, pak zřejmě ani neovulujete a tudíž těhotenství je velmi málo pravděpodobné. Nikdy ale nevíme, kdy první ovulace po takové pauze přijde, a tedy se může stát, že to bude náhodou zrovna v době nechráněného pohlavního styku. Pokud máte tak nepravidelný cyklus po vysazení antikoncepce, pak v případě, že nyní antikoncepci nechcete užívat z důvodu nechtěného početí, pak by bylo vhodné ji spíše upravit jiným způsobem než opět nasadit hormonální antikoncepci, čímž se problém nevyřeší, akorát odsune na později.

Chtěla bych se zeptat, jaké je riziko otěhotnění, jestliže jsem měla nechráněný pohlavní styk jeden den po vysazení antikoncepce a 4 dny na to jsem dostala normálně menstruaci. Problém je, že teď týden po menstruaci, kdy zase beru antikoncepci, mě začaly svědit bradavky. Na webu jsem našla různé informace, tudíž se na vás obracím s tímto dotazem, abych věděla, zda je riziko, že jsem těhotná. Protože již užíváte antikoncepci nějakou dobu, jistě jste si přečetla příbalový leták, z kterého cituji: Pokud jste užila 21 antikoncepčních tablet podle doporučení a následující blistr začnete užívat včas, není nutné v průběhu 7 denního intervalu bez užívání tablet použít už žádnou další antikoncepční metodu.

Takže riziko otěhotnění je mizivé - asi takové, jako v jiných dnech, kdy tabletky užíváte. Den před menstruací jsem měla pohlavní styk, při kterém bylo přítelovo sperma vypuštěno do pochvy. Je možnost otěhotnění a mám si radši zajet pro tabletku Postinor? Menstruaci jsem dostala normálně. Dobrý den, pokud užíváte antikoncepci dlouhodobě a pravidelně, pak byste neměla otěhotnět ani v sedmidenní pauze bez užití ochrany.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když budu mít sex odpoledne, ale antikoncepci si vezmu až večer, jsem chráněna? Dobrý den, předpokládám, že pokud berete tabletky večer, pak jste si již jiste vzala i předchozí večer a tudíž samozřejmě chráněná jste. Zdravím, před několika týdny jsme se s přítelem jen tak mazlili a nějak se to zvrhlo. Přejížděl svým penisem po mé "dolní" partii.

Stále jsem hrdá panna. Následně se udělal mimo mě, i když ne daleko. Je možné, že bych z toho mohla otěhotnět? Dobrý den, pravděpodobnost otěhotnění pokud jste neměli přímo pohlavní styk, je téměř nulová. Základním předpokladem otěhotnění je období ovulace a uvolnění spermií do zadní části pochvy při pohlavním styku. Mohly se spermie dostat do pochvy při pettingu? Měla bych dotaz ohledně rizika otěhotnění. Je mi 16 a jsem panna. Mému příteli jsem poprvé udělala dobře a on se přitom udělal.

Oba dva jsme si utřeli ruce do kapesníků a pak byli jen tak v posteli a mezitím se naše ruce ještě hodně krát do něčeho utřely. Po chvíli si chtěl přítel sáhnout, jak to tam dole mám a tak jen projížděl od oblasti stydkých pysků až k povrchu pochvy. Hned pak ruku vytáhl. Po minutě ji tam dal znova, ale jsem si jistá, že se dotkl povrchu pochvy, a možná jen prstem zajel ani ne centimetr do ní. Pak ji vytáhl a už se nic nedělo. Teď když sem si přehrála situaci, která se stala, strašně se bojím, že se naskytlo riziko otěhotnění.

Menstruaci mám mít až za dva týdny a tak se ptám co nejdřív. Protože všechno, co jsem popsala, se stalo včera. Předem prosím o co nejrychlejší odpověď a upřímně moc děkuji. Pokud by se tedy menstruace zpozdila, udělejte si raději těhotenský test.

Dobrý den, jaká je prosím vás možnost otěhotnění, když mě přítelkyně uspokojovala až do orgasmu a já si poté sáhl na penis a pak jí na vagínu? Před tím jsem jí ještě sundával kalhotky, takže by vlastně na prstech nemělo sperma asi zbýt, protože by se mohlo otřít do kalhotek, možná ale zbylo na bocích prstů nebo pod nehty, to by se nejspíše neotřelo. Je možnost, že by přítelkyně mohla otěhotnět? Pokud ano, tak jak velká?

A jaké dny v průběhu menstruace může otěhotnět? Mám z toho hrozný strach, celou noc jsem nemohl usnout. Předem děkuji za odpověď. Dobrý den, možnost otěhotnění touto cestou si myslím je prakticky nulová.

Co se týče otěhotnění v době menstruace, tak otěhotnění v době menstruace je obecně málo pravděpodobné. Oproti jiným dnům cyklu je minimální šance, ale spoléhat se na to samozřejmě nedá. Měla jsem s přítelem anální sex, neberu antikoncepci, a přítel se mi udělal v zadečku a potom mě ještě prstil. Je možné, že můžu otěhotnět? Že se spermie dostaly dovnitř tímto způsobem? Myslím třeba nějaký zbytek na prstu? A potom mám ještě jeden dotaz. Menstruaci mám dostat Je možné, že teď to ještě dostanu, ale až příští měsíc by se třeba ukázalo, že jsem těhotná?

Jsem zoufalá, prosím o radu. Plodné a neplodné dny si nezjišťuji, protože tomu upřímně moc nerozumím. Pokud pohlavní styk probíhal tímto způsobem, těhotenství je málo pravděpodobné, ale vyloučit se nedá.

Stejně tak i s datem pohlavního styku. Sice proběhl 4 dny před očekávanou menstruací, ale i tak je těhotenství možné. Pokud jste ale začala Vím, že je to minimálně pravděpodobné, ale jsem ohledně toho paranoidní. Je to asi dva až tři týdny, kdy jsem si šla dát vanu, ale přede mnou tam byl můj bratr. Když jsem vylézala z vany, všimla jsem si, že mám u poševního vchodu něco bílého. Mohl to být výtok a nebo sperma pokud bratr onanoval.

Už mám týden zpožděnou menstruaci, myslím si, že jsem ji ještě nedostala, protože jsem kvůli tomu opravdu na nervy. To, že by se sperma tímto způsobem dostalo do pochvy, je opravdu velmi málo pravděpodobné. Dobrý den, je mi 17 a dneska jsme byli s přítelem u něho a došlo to trošku někam jinam, mužů otěhotnět, když jsem spolkla sperma? Dobrý den, k otěhotnění dochází  při výronu semene do pochvy a následném spojení mužských pohlavních buněk spermie a ženských pohlavních buněk vajíčka.

Otěhotnět po polknutí semene nemůžete. Měl jsem s přítelkyní nechráněný styk 14 dní před začátkem menstruace. Dá se zjistit, kdo je otcem? Bohužel před narozením dítěte ne. Rozpětí dvou dnů je natolik malé, že i kdyby vám podle ultrazvuku spočítali, kdy proběhla ovulace, tak se na toto datu nedá úplně spoléhat. Kdyby se jednalo o větší časové rozpětí, např. Jediným spolehlivým je pak text určení otcovství po narození dítěte. Dobrý den, obracím se na Vás se zřejmě nestandardním dotazem a moc Vás prosím o brzkou zpětnou informaci.

Brala jsem antikoncepční tabletky a měla pohlavní styk s bývalým partnerem údajně si dával pozor. S mým novým partnerem jsme si již pozor nedávali. Mohu být těhotná s bývalým partnerem po 2 měsících, když jsem užívala antikoncepční tabletky sperma se tam někde "zachytilo" - dával si pozor nebo je to nereálné???

Předem moc děkuji za brzkou odpověď. Přibližné datum, kdy jste otěhotněla, lze samozřejmě určit podle stáří těhotenství dle ultrazvuku. Dobrý den, děkuji mnohokrát za rychlou odpověď. Ještě posílám informace pro upřesnění, z Vaší odpovědi jsem docela znervózněla. Poslední menstruace byla S bývalým partnerem byl pohlavní styk naposledy Moc děkuji za odpověď. Dobrý den, pokud máte termín porodu Spermie přežívají asi 2 dny, takže je to naprosto nereálné, aby vydržely od června.

Na dotazy došlé do redakce Babyonline odpovídaly gynekoložka MUDr. Paní doktorce děkujeme za odpovědi i trpělivost při čtení dotazů. U nechráněného styku vždy existuje pravděpodobnost otěhotnění.

Největší v době plodných dní kolem data ovulace. Na počátku a konci cyklu je pravděpodobnost otěhotnění malá, ale i tehdy k němu může dojít. Stejně tak je pravděpodobnost otěhotnění, když žena zapomene užít antikoncepci. Rozhodně si nebere následně 2 a více tablet za dny, kdy zapomněla. Je vhodné si před začátkem užívání hormonální antikoncepce pozorně přečíst příbalový leták, kde jsou uvedeny všechny možné situace, které mohou nastat. U použití Postinoru po nechráněném styku, byl-li užit dle návodu, je nízká pravděpodobnost otěhotnění.

Neměl by se užívat více než 2x za půl roku, může znepravidelnit cyklus. Užíváte-li pravidelně 21denní antikoncepci, během 7denní pauzy nemůžete otěhotnět. U těhotenství z pohlavních styků se dvěma muži, které proběhly v kratším intervalu než týden, není možné ani přibližně určit otcovství jinak než genetickými testy po porodu dítěte.

Co je hormon hCG? Jak se vyšetřuje a kdy se testuje? Jaké mají hodnoty dynamiku? Co může způsobit falešnou pozitivu či negativitu hCG testu? Jak a kdy se během cyklu těhotenský test provádí, v kterou denní dobu je nejcitlivější? Může být těhotenský test negativní, i když jsem těhotná? Může být test pozitivní, i když těhotná nejsem?

Jak poznám, že jsem těhotná? Průkaz těhotenství na ultrazvuku. Může se v těhotenství objevit menstruace? Kdy jsou těhotenské testy na určení možného těhotenství průkazné? Kdy a jak stanoví těhotenství lékař? Jak funguje ovulační test?

Jak dle ovulačního testu naplánovat pohlavní styk? Kdy a jak je vhodné ovulační test provést? Jak se projeví pozitivní výsledek? Jaká jsou rizika těhotenství u náctiletých? Pro plod riziko předčasného porodu, nízké porodní váhy. Jaká jsou rizika pro dítě po porodu? Jak těmto těhotenstvím předcházet? Kdy je pro Vás nejvhodnější termín pro početí miminka?

Co jsou plodné dny? Jak si určit plodné dny? Jak co nejrychleji otěhotnět? S partnerom sme mali 2x pohlavný styk s kondómom. Prvý krát okolo pol noci s kondómom a ejakuláciou mimo mňa, druhý krát okolo 4 ráno análny styk s kondómom a ejakulaciou mimo mňa. Potom ráno okolo 7 sa šiel partner vymočiť a osprchovať. Následne sme mali orálny sex, a na chvíľu asi 2 minúty vsunul penis do vagíny Je možné že ešte mal spermie v penise z predchádzajúcej ejakulácie?

Zostali spermie v močovej trubici aj po vymočení? A ako sa určujú plodné dni? Ovulácia pripadá na prvý deň s výtokmi? Dobrý den, to že by spermie zůstaly v tomto případě v močové trubici je velmi nepravděpodobné. Co se týče plodných dní, většina žen má při pravidelném 28mi denním cyklu ovulaci v polovině, tj.

Nicméně vždy tomu tak není. Určování ovulace lze mnoho způsoby - vazkost hlenu, UZ nález ovulačního folikulu, ovulační testy. Každý z mpžností určování plodných dní má jinou spolehlivost. Vypočtěte si Váš termín ovulace! Kdy budete mít plodné dny? Výpočet ovulace Vám provede naše ovulace kalkulačka. Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.

Kategorie BMI jsou zjednodušeným modelem, které nám pomáhají se zorientovat v naší tělesné hmotnosti. Přesnější posouzení tělesné váhy než kalkulačka BMI může provést odborník, který zahrne i další parametry: Kdy bude Vaše dítě očkováno proti nemocem zahrnutým v rámci pravidelného očkovacího kalendáře? Vypočtěte si termín, kdy u vás došlo k otěhotnění datum oplodňující soulože. Podívejte se na básničku k tomuto jménu ». Nejoblíbenější jména na BOL. Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.

Kolik nepovinných vakcín jste zvolili svým dětem? Více o nepovinném očkování. Chci se podělit o moje zkušenosti s porodnici v Mostě a následnou poporodní péčí. Za mě můžu Mostecku porodnici jedině doporučit, měla jsem jako prvorodička rychlý porod, netrval déle než 6 hodin. Musím říct, že všechny porodní asistentky byli ke mě moc milé, porod mi určitě příjemné vystupování sester usnadnilo. Byli jsme nedonošené miminko Prvni dve deti jsem rodila v nemocnici na Fifejdach, u tretiho jsem Fakultni nemocnici vybrala z jedineho duvodu, je tam neonatologie, takze kdyby neco s miminkem nedejbuh bylo, zustavam stale u nej.

Hned prvni neprijemne prekvapeni byli kontroly jeste pred porodem. Navíc, pokud tvůj přítel je zhruba stejně starý jako ty, tak bych to bez ochrany neriskovala. Ujelo to i zkušenějším pardům. Jak to oddálí Moje Starosti?

Mici, tvoje starosti nijak, ale její ano. No jo juli, ale je fakt, že ten, kdo chce se snaží měsíce a nic a ten kdo ne, má jednou smůlu a je to. Ale už jen kvůli vlivům prostředí než se vůbec spermie dostaly do pochvy Ale náhoda je blbec. Já ten proces znám. A taky vím, že když nechceš, tak dostaneš! Strašně moc potřebuju poradit. Byla jsem se svým klukem. Je mi 13 a menstruaci už mám asi rok. Chvíli jsme prostě jen leži a potom jsme se začali líbat.

On mě začal prstit. Já ho přitom dělala rukou. Potom jsem jí pd toho měla trochu vlhkou. No a pak jsem ho dělala pusou. On si na něj trochu šahal a pak mě opět u toho prstil. Položil mi penis na vchod pochvy, ale já se bránila. Pochopil to a nevnikl do mě, takže ke vztyku nedošlo. Dodělala jsem ho teda jen pusou a rukou a on se mi udělal na prsa. Když odešel, šla jsem se hned umýt. Je možné, že bych mohla být těhotná z té "kapky lásky"? Měla jsem den po plodném období a podle kalendáře, co mám v telefonu, byla šance na těhotenství střední.

Dost si to vyčítám, že jsem tohle dělala ve svém věku a teď se hrozně trápím. Menstruaci mám mít asi za 8 dní, jenže jí mam nepravidelnou. Moc prosím o odpověd. Dobrý den me je 19 a me přítelkyni 16 a mam otazku pokud sem měl se svojí přtelkyní sex s kondomem a pred ejaku… sem si ho sundal abych se jí mohl udělat na břicho a po sundaní kondomu sem začal ejakul. Ahoj lidi, nedavno jsem mela s pritelem pohlavní styk, on se ale dodelal omylem na ni, bylo to i kolem dirky, rychle jsem si to utirala kapesnikama, jenze bohuzel jsem zapomnela jestli jsem si to náhodou nevetrela i dovnitr, myslite ze by byla sance k oteotneni?

Ahoj lidi, vcera jsem na ceste najel na zabu, neco ji vyteklo z dirky, myslite ze je mrtva? Strasne se bojime, ona mozna trochu min. Prosim o rychlou odpoved. Já jsem si Ti Párku myslel, že když se zavedla zdravotní osvěta na školách, tak, že ty děcka snad už něco budou vědět.

Ale je vidět, že mají nějaký špatný učitele, nebo osnovy. Jináč by tolik stejných dotazů od děcek tu nemohlo být. Jasne, nadavejte tu hned, misto toho aby ste pomohli, chapu, delame chyby atd. Nicméně, tazatelka nejspíše těhotná nebude, pohlavně nakažená snad také ne… a příště si snad již dá větší pozor nehledě na věk - dle kterého má na vše ještě čas…?

Ahoj nam dotaz vcera jsme meli s partnerem nechraneni sex udelal se mi na vaginu a urcite kdyz jsem se utirala jsem si sperma zanesla do pochvy je mozne otehotnet. Nejak me ale nesedii to ze jsem dvakrat dostala normalne kramy coz je prej blbost v tehotemstvi je max slabe spiněni … poraďte prosim: Zajímavé prozření - jsem mladá na dítě - a co na sex?

To už jsi akorát? Jestli ano, tak jak je možné, že nevíš, že v lékárně mají těhotenské testy za pár kaček? Dobré je, že máš aspoň přehled o cyklu. Hlavne je fajn se zeptat jeste desetkrat na tu samou vec a pokazde s jinym vekem a prubehem. Jen datum menstruace zustava stejne.

Mášo to proto, že nedostala odpověď, což se v tomto webu jaksi očekává. Zatím se sneslo jen kázání a odpověd ne. Myslite že by bylo normální mít silnou ms kdybych byla těhotná? Měla jsem styk a po styku jsem to už 3 krát dostala a vše bylo v poradku ale stejne se bojim co si o tom myslíte vy?

Chapu, ze jsou prazdniny… ale pokud se nekdo nedokaze zabavit jinak, nez trapnymi dotazy zde, tak je to vazne ubohe.

Myslim to vážne… čekala jsem radu né nějake řeči. Tak si zajdi na gyndu a budeš to mít stoprocentní… my do tvé dělohy nevidíme, gynekolog ano ale jelikož jsi ještě dítě, tak bys asik měla problém… Každý ovšem neseme odpovědnost za své činy.

Dobrý den chtěla bych vědět jestli můžu otěhotnět když se mi kluk udělal na prsa? Nejsem si jistá jestli se to dostalo do  kalhotek. Nedostala jsem menstruaci a bojím se to říct mamce a jsem ještě panna. Je tu hodně dotazů na toto tema a odpovědí. Ne, těhotná zřejmě nejsi. A menstruace se občas zpožďuje běžně a teď se ti mohla zpozdit stresem a vsugerováním si toho, že jsi možná těhotná.

Ahoj, můj přítel se mi udělal na prsa a steklo mi to na pochvu, pak jsme se šli osprchovat, a potom šli souložit normálně s ochranou, je možné, že bych mohla otěhotnět, když mi sperma steklo na pochvu a potom jsme se šli osprchovat?

Škola vaření CookFriend Zdravá strava a bezmasá jídla     Další weby. Realizace vlastní hry - je to dobrý nápad? Okradení seniorů - Pavka Zhnusená z mužů - přistupují ke mně bez empatie, úcty, snahy a hned myslí na sex - kavenka Dnes  Čím utěsnit mezeru stěny u bazénu - výplňová opravná stěrka na beton?

Sperma při ejakulaci vyteklo na pochvu - hrozí těhotenství? Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře. Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde. Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě. Odpovědět 2 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Odpovědět 0 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Zcela jistě ví, jak se dělají děti, jen je prostě vystresovaná. Hlavně nestresuj, to oddálí MS.

Odpovědět 4 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Odpovědět 1 člověk    0 lidí    Odkaz na odpověď. Odpovědět 3 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Se svým přítelem jsem se pokoušeli o sex, ale nemohl do mě proniknout, tak jsme se jen tak mazlili.

Když už byl, tak se mi vystříkal na břicho.

: Sperma v pochve prvni sex video

Nový rychlý prachy ona hledá pár 674
Sperma v pochve prvni sex video 343
EROTICKÉ MASÁŽE OLOMOUC SEX SHOP BRNO Nechá se koupit minimálně o půlku levněji. Možná i silnější než obvykle a trvala tak osm dní, což je u mě normální. Poslední menstruace byla Je možné, že bych mohla být těhotná? Ale pokud jsi to nezanesla do pochvy, můžeš být v klidu. Strava chutná a zdravá.

Sperma v pochve prvni sex video

8. květen I kdyby se sperma dostalo do pochvy (pochva je až uvnitř a je to . Se svým přítelem jsem se pokoušeli o sex, ale nemohl do mě proniknout, tak jsme se jen tak mazlili. . jsem měla pohlavní styk první o mou pochvu třel penis ale teklo . Mobily · Topení a klimatizace · Audio, MP3 a CD · Video, DVD. 7. prosinec Aneta o sobě napsala: Jsem úplně nová slečna v Olomouci!! Milá,mazlivá blondýnka. Jezdím i escorty Máme svou dopravu. Dobrý den, svůj první sex jsem měla dva dny před menstruací. uspokojování otěhotnění nehrozí - tedy pokud se sperma nedostane do Vaší pochvy.

Na privat Keyword

Mojevideo czech anal

Zopakujte s odstupem několika dní raději ještě těhotenský test znova. Začátkem února jsem byla na potratu, menstruaci  jsem měla v půlce března asi dnů. Další měsíc po zpoždění menstruace jsem na testu objevila dvě čárky.

Současně špiním a teče ze mě hnědý výtok. Ke své gynekoložce mám strach jít, s divným pocitem, že bych měla být zase těhotná, přestože jsem byla před dvěma měsíci na potratu. Těhotenský hormon přetrvává v těle ještě nějakou dobu po potratu, nicméně u vás je to již déle než 2 měsíce od zákroku a tak už by tomu být nemělo. Je tedy velmi pravděpodobné, že jste otěhotněla opět. Nic jiného, než toto potvrdit či vyvrátit na ultrazvuku u gynekologa, vám zřejmě nezbyde. Rok jsem brala antikoncepci, po vysazení se menstruace nedostavila, tak mně půl roku poté lékařka dala vyvolávací injekci a kyselinu listovou.

Dostala jsem to jednou a poté stále nic. Menstruace nastala až zase po vyvolávací injekci. Zkusila jsem zajít za jiným gynekologem a ten mi řekl, že se jedná o amenoreu a že by mi předepsal pro urovnání opět HA.

Ještě před jejím předepsáním jsem dnes měla naprosto neplánovaně nechráněný styk. Počítala jsem, že při amenoree ženy neovulují a tudíž je nemožné otěhotnět. Vzhledem k tomu, že od vysazení antikoncepce téměř nemenstruujete, pak zřejmě ani neovulujete a tudíž těhotenství je velmi málo pravděpodobné. Nikdy ale nevíme, kdy první ovulace po takové pauze přijde, a tedy se může stát, že to bude náhodou zrovna v době nechráněného pohlavního styku. Pokud máte tak nepravidelný cyklus po vysazení antikoncepce, pak v případě, že nyní antikoncepci nechcete užívat z důvodu nechtěného početí, pak by bylo vhodné ji spíše upravit jiným způsobem než opět nasadit hormonální antikoncepci, čímž se problém nevyřeší, akorát odsune na později.

Chtěla bych se zeptat, jaké je riziko otěhotnění, jestliže jsem měla nechráněný pohlavní styk jeden den po vysazení antikoncepce a 4 dny na to jsem dostala normálně menstruaci. Problém je, že teď týden po menstruaci, kdy zase beru antikoncepci, mě začaly svědit bradavky.

Na webu jsem našla různé informace, tudíž se na vás obracím s tímto dotazem, abych věděla, zda je riziko, že jsem těhotná. Protože již užíváte antikoncepci nějakou dobu, jistě jste si přečetla příbalový leták, z kterého cituji: Pokud jste užila 21 antikoncepčních tablet podle doporučení a následující blistr začnete užívat včas, není nutné v průběhu 7 denního intervalu bez užívání tablet použít už žádnou další antikoncepční metodu.

Takže riziko otěhotnění je mizivé - asi takové, jako v jiných dnech, kdy tabletky užíváte. Den před menstruací jsem měla pohlavní styk, při kterém bylo přítelovo sperma vypuštěno do pochvy.

Je možnost otěhotnění a mám si radši zajet pro tabletku Postinor? Menstruaci jsem dostala normálně. Dobrý den, pokud užíváte antikoncepci dlouhodobě a pravidelně, pak byste neměla otěhotnět ani v sedmidenní pauze bez užití ochrany. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když budu mít sex odpoledne, ale antikoncepci si vezmu až večer, jsem chráněna?

Dobrý den, předpokládám, že pokud berete tabletky večer, pak jste si již jiste vzala i předchozí večer a tudíž samozřejmě chráněná jste. Zdravím, před několika týdny jsme se s přítelem jen tak mazlili a nějak se to zvrhlo. Přejížděl svým penisem po mé "dolní" partii. Stále jsem hrdá panna. Následně se udělal mimo mě, i když ne daleko. Je možné, že bych z toho mohla otěhotnět? Dobrý den, pravděpodobnost otěhotnění pokud jste neměli přímo pohlavní styk, je téměř nulová.

Základním předpokladem otěhotnění je období ovulace a uvolnění spermií do zadní části pochvy při pohlavním styku. Mohly se spermie dostat do pochvy při pettingu? Měla bych dotaz ohledně rizika otěhotnění. Je mi 16 a jsem panna. Mému příteli jsem poprvé udělala dobře a on se přitom udělal. Oba dva jsme si utřeli ruce do kapesníků a pak byli jen tak v posteli a mezitím se naše ruce ještě hodně krát do něčeho utřely. Po chvíli si chtěl přítel sáhnout, jak to tam dole mám a tak jen projížděl od oblasti stydkých pysků až k povrchu pochvy.

Hned pak ruku vytáhl. Po minutě ji tam dal znova, ale jsem si jistá, že se dotkl povrchu pochvy, a možná jen prstem zajel ani ne centimetr do ní.

Pak ji vytáhl a už se nic nedělo. Teď když sem si přehrála situaci, která se stala, strašně se bojím, že se naskytlo riziko otěhotnění. Menstruaci mám mít až za dva týdny a tak se ptám co nejdřív.

Protože všechno, co jsem popsala, se stalo včera. Předem prosím o co nejrychlejší odpověď a upřímně moc děkuji. Pokud by se tedy menstruace zpozdila, udělejte si raději těhotenský test.

Dobrý den, jaká je prosím vás možnost otěhotnění, když mě přítelkyně uspokojovala až do orgasmu a já si poté sáhl na penis a pak jí na vagínu? Před tím jsem jí ještě sundával kalhotky, takže by vlastně na prstech nemělo sperma asi zbýt, protože by se mohlo otřít do kalhotek, možná ale zbylo na bocích prstů nebo pod nehty, to by se nejspíše neotřelo.

Je možnost, že by přítelkyně mohla otěhotnět? Pokud ano, tak jak velká? A jaké dny v průběhu menstruace může otěhotnět? Mám z toho hrozný strach, celou noc jsem nemohl usnout. Předem děkuji za odpověď. Dobrý den, možnost otěhotnění touto cestou si myslím je prakticky nulová. Co se týče otěhotnění v době menstruace, tak otěhotnění v době menstruace je obecně málo pravděpodobné. Oproti jiným dnům cyklu je minimální šance, ale spoléhat se na to samozřejmě nedá.

Měla jsem s přítelem anální sex, neberu antikoncepci, a přítel se mi udělal v zadečku a potom mě ještě prstil. Je možné, že můžu otěhotnět? Že se spermie dostaly dovnitř tímto způsobem? Myslím třeba nějaký zbytek na prstu? A potom mám ještě jeden dotaz. Menstruaci mám dostat Je možné, že teď to ještě dostanu, ale až příští měsíc by se třeba ukázalo, že jsem těhotná? Jsem zoufalá, prosím o radu. Plodné a neplodné dny si nezjišťuji, protože tomu upřímně moc nerozumím. Pokud pohlavní styk probíhal tímto způsobem, těhotenství je málo pravděpodobné, ale vyloučit se nedá.

Stejně tak i s datem pohlavního styku. Sice proběhl 4 dny před očekávanou menstruací, ale i tak je těhotenství možné. Pokud jste ale začala Vím, že je to minimálně pravděpodobné, ale jsem ohledně toho paranoidní. Je to asi dva až tři týdny, kdy jsem si šla dát vanu, ale přede mnou tam byl můj bratr. Když jsem vylézala z vany, všimla jsem si, že mám u poševního vchodu něco bílého. Mohl to být výtok a nebo sperma pokud bratr onanoval. Už mám týden zpožděnou menstruaci, myslím si, že jsem ji ještě nedostala, protože jsem kvůli tomu opravdu na nervy.

To, že by se sperma tímto způsobem dostalo do pochvy, je opravdu velmi málo pravděpodobné. Dobrý den, je mi 17 a dneska jsme byli s přítelem u něho a došlo to trošku někam jinam, mužů otěhotnět, když jsem spolkla sperma?

Dobrý den, k otěhotnění dochází  při výronu semene do pochvy a následném spojení mužských pohlavních buněk spermie a ženských pohlavních buněk vajíčka. Otěhotnět po polknutí semene nemůžete. Měl jsem s přítelkyní nechráněný styk 14 dní před začátkem menstruace. Dá se zjistit, kdo je otcem? Bohužel před narozením dítěte ne. Rozpětí dvou dnů je natolik malé, že i kdyby vám podle ultrazvuku spočítali, kdy proběhla ovulace, tak se na toto datu nedá úplně spoléhat. Kdyby se jednalo o větší časové rozpětí, např.

Jediným spolehlivým je pak text určení otcovství po narození dítěte. Dobrý den, obracím se na Vás se zřejmě nestandardním dotazem a moc Vás prosím o brzkou zpětnou informaci. Brala jsem antikoncepční tabletky a měla pohlavní styk s bývalým partnerem údajně si dával pozor.

S mým novým partnerem jsme si již pozor nedávali. Mohu být těhotná s bývalým partnerem po 2 měsících, když jsem užívala antikoncepční tabletky sperma se tam někde "zachytilo" - dával si pozor nebo je to nereálné???

Předem moc děkuji za brzkou odpověď. Přibližné datum, kdy jste otěhotněla, lze samozřejmě určit podle stáří těhotenství dle ultrazvuku.

Dobrý den, děkuji mnohokrát za rychlou odpověď. Ještě posílám informace pro upřesnění, z Vaší odpovědi jsem docela znervózněla. Poslední menstruace byla S bývalým partnerem byl pohlavní styk naposledy Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte termín porodu Spermie přežívají asi 2 dny, takže je to naprosto nereálné, aby vydržely od června. Na dotazy došlé do redakce Babyonline odpovídaly gynekoložka MUDr. Paní doktorce děkujeme za odpovědi i trpělivost při čtení dotazů. U nechráněného styku vždy existuje pravděpodobnost otěhotnění.

Největší v době plodných dní kolem data ovulace. Na počátku a konci cyklu je pravděpodobnost otěhotnění malá, ale i tehdy k němu může dojít. Stejně tak je pravděpodobnost otěhotnění, když žena zapomene užít antikoncepci. Rozhodně si nebere následně 2 a více tablet za dny, kdy zapomněla. Je vhodné si před začátkem užívání hormonální antikoncepce pozorně přečíst příbalový leták, kde jsou uvedeny všechny možné situace, které mohou nastat.

U použití Postinoru po nechráněném styku, byl-li užit dle návodu, je nízká pravděpodobnost otěhotnění. Neměl by se užívat více než 2x za půl roku, může znepravidelnit cyklus. Užíváte-li pravidelně 21denní antikoncepci, během 7denní pauzy nemůžete otěhotnět. U těhotenství z pohlavních styků se dvěma muži, které proběhly v kratším intervalu než týden, není možné ani přibližně určit otcovství jinak než genetickými testy po porodu dítěte. Co je hormon hCG? Jak se vyšetřuje a kdy se testuje?

Jaké mají hodnoty dynamiku? Co může způsobit falešnou pozitivu či negativitu hCG testu? Jak a kdy se během cyklu těhotenský test provádí, v kterou denní dobu je nejcitlivější? Může být těhotenský test negativní, i když jsem těhotná? Může být test pozitivní, i když těhotná nejsem? Jak poznám, že jsem těhotná? Průkaz těhotenství na ultrazvuku. Může se v těhotenství objevit menstruace? Kdy jsou těhotenské testy na určení možného těhotenství průkazné?

Kdy a jak stanoví těhotenství lékař? Jak funguje ovulační test? Jak dle ovulačního testu naplánovat pohlavní styk?

Kdy a jak je vhodné ovulační test provést? Jak se projeví pozitivní výsledek? Jaká jsou rizika těhotenství u náctiletých? Pro plod riziko předčasného porodu, nízké porodní váhy. Jaká jsou rizika pro dítě po porodu? Jak těmto těhotenstvím předcházet?

Kdy je pro Vás nejvhodnější termín pro početí miminka? Co jsou plodné dny? Jak si určit plodné dny? Jak co nejrychleji otěhotnět? S partnerom sme mali 2x pohlavný styk s kondómom. Prvý krát okolo pol noci s kondómom a ejakuláciou mimo mňa, druhý krát okolo 4 ráno análny styk s kondómom a ejakulaciou mimo mňa.

Potom ráno okolo 7 sa šiel partner vymočiť a osprchovať. Následne sme mali orálny sex, a na chvíľu asi 2 minúty vsunul penis do vagíny Je možné že ešte mal spermie v penise z predchádzajúcej ejakulácie? Zostali spermie v močovej trubici aj po vymočení? A ako sa určujú plodné dni? Ovulácia pripadá na prvý deň s výtokmi?

Dobrý den, to že by spermie zůstaly v tomto případě v močové trubici je velmi nepravděpodobné. Co se týče plodných dní, většina žen má při pravidelném 28mi denním cyklu ovulaci v polovině, tj. Nicméně vždy tomu tak není. Určování ovulace lze mnoho způsoby - vazkost hlenu, UZ nález ovulačního folikulu, ovulační testy. Každý z mpžností určování plodných dní má jinou spolehlivost.

Vypočtěte si Váš termín ovulace! Kdy budete mít plodné dny? Výpočet ovulace Vám provede naše ovulace kalkulačka. Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.

Kategorie BMI jsou zjednodušeným modelem, které nám pomáhají se zorientovat v naší tělesné hmotnosti. Přesnější posouzení tělesné váhy než kalkulačka BMI může provést odborník, který zahrne i další parametry: Kdy bude Vaše dítě očkováno proti nemocem zahrnutým v rámci pravidelného očkovacího kalendáře?

Vypočtěte si termín, kdy u vás došlo k otěhotnění datum oplodňující soulože. Podívejte se na básničku k tomuto jménu ». Nejoblíbenější jména na BOL. Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.

Kolik nepovinných vakcín jste zvolili svým dětem? Více o nepovinném očkování. Chci se podělit o moje zkušenosti s porodnici v Mostě a následnou poporodní péčí. Za mě můžu Mostecku porodnici jedině doporučit, měla jsem jako prvorodička rychlý porod, netrval déle než 6 hodin. Musím říct, že všechny porodní asistentky byli ke mě moc milé, porod mi určitě příjemné vystupování sester usnadnilo. Byli jsme nedonošené miminko Prvni dve deti jsem rodila v nemocnici na Fifejdach, u tretiho jsem Fakultni nemocnici vybrala z jedineho duvodu, je tam neonatologie, takze kdyby neco s miminkem nedejbuh bylo, zustavam stale u nej.

Hned prvni neprijemne prekvapeni byli kontroly jeste pred porodem. Tam, kde prichazeji maminky rodit zaroven chodi dalsi zeny na bezne kontroly ke gynekologum, co me neprijemne prekvapilo V ústecké porodnici jsem rodila v březnu a musím říct, že jsem byla celkově velmi spokojená. Porod mi museli vyvolat předčasně a i když jsem z toho byla hodně vyplašená lékaři mi všechno ochotně vysvětlili. Bohužel nevím jméno mladé paní doktorky ani porodních asistentek, které mě rodily, ale patří jim můj veliký dík.

Umožnily mi strávit první dobu p Primář Chudáček je dle mně velmi neempatický, nejedná vůbec jako profesionál, celou dobu působí dojmem, že spěchá, do lékařské zprávy si píše, co se mu zlíbí - vytrhává přímou řeč z kontextu, má sklony k vymýšlení si a protiřečení.

Vůbec nedoporučuji, absolutně neosobní přístup, práce ve spěchu. Při bolesti břicha gynekologického původu Profesionální chování a učení dětí novým věcem. Strava chutná a zdravá. Malý je ze školky nadšený. Doufám,že se tam dostane i budoucí sestřička nebo bratříček. K tomuto dotazu mně přivedla velmi zajímavá diskuze, kterou zahájila nadule1. Přiznám se, že co se dá listové těsto koupit přímo k použití, velmi jsem si je oblíbila. Jsou z něj nejen výborné štrůdly, ale i slané pečení - špenátové taštičky, "rolka" uvnitř se základem leča.

Když jsem minulý týden chtěla udělat teplou, ale. Zažily jste to taky? V tom horším při pátečním úklidu taháte objemné zbytky zpoza postele a to rovnou 5x, za celý uplynulý týden! Tak tomu už je u nás. Při tom stěhování ke tchýni,která má doma polovinu pražské Botanické zahrady ,jsem se chtěla informovat,které květiny vlastně má a překvapilo mě kolik jich je jedovatých!!!

Na této adrese si můžete vyhledat rostliny venkovní ,pokojové,kvetoucí,palmy. Docela jsem bojovala se spánkem našich dětí,vyzkoušela jsem všechno možné,dokonce i homeopatii,ale nic moc nepomohlo. A přitom lék byl nadosah-tatínek!!! Obě děti se mi v noci často budili,chtěli pít po dvou hodinách,někdy i častěji. Do roka jsem to. Tvoříme kuličky,které obalíme v. Omytou cuketu nejlépe nakrájíme nstarouháme na hranolky, zalijeme vodou dáme sůl, pepř, a pod.

Cocoonababy je ergonomicky tvarovaná podložka používaná již na novorozeneckých jednotkách, navržena dětskými fyzioterapeuty a lékaři. Cocoonababy připomíná mateřské lůno, miminko se bude cítit příjemně a klidně.

Cocoonababy pomůže dítěti lépe se. Bojovat s pneumokoky je teď s Prevenarem 13 jednodušší! Prevenar 13 je pneumokoková polysacharidová konjugovaná vakcína určená k očkování proti invazivním pneumokokovým infekcím, zapalům plic a zánětům středního ucha, která se podává dětem ve. Laktobacílky jsou cucavé pastilky s obsahem probiotických bakterií pro mlsné dětské jazýčky, s výbornou přírodní třešňovou chutí.

Jsou tak dobré, že je budou vaše děti užívat s nadšením a samy je vyžadovat! Probiotické bakterie jsou důležité pro. Linola Lotion je dermatologicky testovaná emulze vhodná pro tělo, ruce i obličej. Používá se k základní péči o suchou, citlivou nebo atopickou pokožku. Snadno se vstřebává a nezanechává mastný film. Obsahuje olej ze světlice barvířské, který je. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry.

Jmenuji se Zuzana a žiji v Irsku už skoro 3 roky. Jsem tady s přítelem Tomášem, se kterým jsem se poznala 7. Náš vztah se díky pobytu v Irsku bezvadně utužil a rozhodli jsme se, že se jednoho krásného dne vezmeme a.

Je mi 26 let a čekám své první mimi. Jsem hrozně nervozní, ale zároveň štastná. Jsem v 15tt a mám pořád strh že můžu o mimi. Ahojte, je mi 24let. V dubnu se nám s přítelem narodila dcera. V červenci jsme se vzali.

A v září čekáme druhý přírustek.. Tentokrát to vypadá na chlapečka.. Jana,narodila jsem se Ahoj, je to až k nevíře, ale genetika je v pořádku: Konečně středa, jsem ráda že se záměnou dní nejsem sama. Noc dnes byla zase hrůza, holky mi chytli n.

Mě to přijde zbytečně drahé. Nechá se koupit minimálně o půlku levněji. Kupuju manželovi ve Strakoni. Zrovna v tydnu byla na decku pred spanim v nejkrasnejsich pohadkach. Můj nejlepší termín k otěhotnění. Vypočtěte si svůj termín ovulace. Naše kalkulačka vypočítá Vaše plodné dny. Rozhovor s kardiochirurgem Janem Pirkem. Přečtěte si více o jeho práci. Jaký je jeho pohled na zdravotnictví?

Jak děti přicházejí na svět. Jedinečná kniha pro děti od 2 do 10 let, díky níž dětem snadno vysvětlíte početí. Porod se blíží a Vy přemýšlíte, co si zabalit s sebou do porodnice? Máme pro Vás seznam! Baby on line je nejnavštěvovanější odborně garantovaný a komunitní portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě.

Praktický průvodce moderních rodičů pomáhá kvalitními a praktickými informacemi v každodenním rodičovském i předrodičovském rozhodování. Lékařské informace o těhotenství a péči o dítě jsou odborně garantovány, psány lékařem a garantovány lékařskou autoritou v daném oboru, příp. Jasné a prakticky zaměřené lékařské informace jsou systematicky a logicky dle problematiky uspořádány do oddílů, např.

Těhotenství jsou věnovány následující oddíly: Těhotenství , věnující se problematice od otěhotnění přes prohlídky , vyšetření v těhotenství, přes možné těhotenské potíže až po výživu v těhotenství. Neopomíjí také problematiku Mateřské , Rodičovské , výbavy pro miminko a co si vzít do porodnice.

V Těhotenství týden po týdnu můžete sledovat, co se děje týden po týdnu s Vámi, ve Vývoji miminka , co se děje s miminkem, v Porod absolvovat Předporodní přípravu krok za krokem.

V Potřebách pro děti Vám poradíme, jak kupovat kočárek , autosedačku a další. Vyhledat si můžete i jméno pro své miminko. Jak o miminko pečovat je doménou Péče o dítě. Jak správně kojit, jak často a jak dlouho kojení provádět najdete v Kojení a výživa. Nechybí ani očkování dítěte, nebo vývoj , co by dítě mělo v jednotlivých údobích života umět. Rodiče větších dětí jistě ocení oddíl zaměřený na Vzdělávání dětí , zvláště pak na přípravu předškoláka a první třídu.

Naší ambicí je, abyste prožily krásné mateřství, plné pouze těch pozitivních zážitků. Zapojte se do diskuze v diskuzním klubu, uvéďte své osvědčené Vychytávky , založte zajímavý Blog či Fotogalerii , nebo vložte oblíbený recept. Jste-li na BOL poprvé, určitě si pročtěte: Jsem na BOL poprvé. O vzniku BOL se dočtete: Vítáme Vás ve společnosti rodičů s přehledem a s nadhledem: Baby on line žije každou minutu s Vámi a díky Vám! Www stránky byly vydány za finanční podpory dotačního programu MZ "Národní program zdraví - projekty podpory zdraví" pro rok , č.

Otěhotnění ovulace, pohlaví, příznaky, těhotenský test , Menstruace , Antikoncepce , Interrupce, potratová pilulka, pilulka po styku , Neplodnost, IVF centra , Průběh těhotenství , Těhotenství týden po týdnu , Prohlídky a vyšetření v těhotenství , Komplikace v těhotenství, nemoci a potrat , Vývoj miminka , Sex, aktivity, cvičení v těhotenství , Výživa, péče, léky, psychika v těhotenství , Těhotenský šatník , Mateřská dovolená a rodičovský příspěvek , Příprava na porod , Výpočet termínu , Brožura a e-book 20x o těhotenství , Jména pro miminka ,.

Předporodní příprava krok za krokem , Kdy a jak kontaktovat v těhotenství dětského lékaře? V porodnici , Porod a jeho průběh , Porod video , Porod mimo porodnici , Pupečníková krev , Vyšetření novorozence po porodu , Novorozenecká žloutenka , Šestinedělí-co po porodu ,.

Péče o dítě , Kojení a výživa dětí , Vývoj dítěte , Dítě: Vzdělávací knihy pro děti zaměřené na zdravý životní styl a svět kolem nás, psací potřeby, hračky. To nejdůležitější pro zdravý vývoj miminka: Těhotenský deníček psaný pro miminko, těhotenský diář s upozorněním na důležitá data. Úspěšný recept, jak o sebe pečovat, vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce. Portál péče o tělo i duši pro všechny aktivní lidi s otevřenou myslí.

Průvodce moderní dospívající dívky. Měla by být v každé dívčí knihovničce. Toggle navigation Navigace 2 Aktuality dne 10 Aktuálně od čtenářů O nás. Těhotenství týden po týdnu Těhotenský test Příznaky těhotenství Těhotenská kalkulačka Výživa Jména pro miminka Mateřská Rodičovský příspěvek. Těhotenství Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků.

Otěhotnění ovulace, pohlaví, příznaky, těhotenský test Menstruace Antikoncepce Interrupce, potratová pilulka, pilulka po styku Neplodnost, IVF centra Průběh těhotenství. Těhotenství týden po týdnu Prohlídky a vyšetření v těhotenství Komplikace v těhotenství, nemoci a potrat Vývoj miminka Sex, aktivity, cvičení v těhotenství Výživa, péče, léky, psychika v těhotenství.

Těhotenský šatník Mateřská a rodičovská Příprava na porod, výbava Výpočet termínu Brožura a e-book 20x o těhotenství Jména pro miminka. Porod Spolu s odborníky jsme pro vás připravili 55 článků. Předporodní příprava krok za krokem Kdy a jak kontaktovat v těhotenství dětského lékaře? Věci do porodnice Fotoseriál: V porodnici Porod a jeho průběh.

Porod video Porod mimo porodnici Pupečníková krev Vyšetření novorozence po porodu Novorozenecká žloutenka. Dítě od A-Z Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků. Péče o dítě Kojení a výživa dětí Vývoj dítěte Dítě: Prohlídky-vyšetření dětí Nemoci dětí Otravy dětí. Očkování dětí Potřeby pro dítě Brožura a e-book 20x péče o dítě. Pro děti Spolu s odborníky jsme pro vás připravili článků.

Kroužky Tipy na výlet Hlídání dětí Pomoc dětem. Srazy Hubnutí Moje zájmy Přihlášení. Aktuální soutěže Uzavřené soutěže Archív soutěží. Aktuálně Těhotenství Porod Žena Dítě.

Vztahy Zájmy Zábava Nákupy. Svátky Vaření Vzdělání Zet. Prodám Koupím Daruji Práci hledám Práci nabízím. Kočárky Autosedačky, cyklosedačky Postýlky, židličky, lehátka Oblečení a obuv. Hračky a další potřeby Elektronika, nosiče Domácnost.

Chci položit dotaz Gynekologická poradna Porodní asistentka - poradna Laktační poradkyně Dětský lékař Očkování. Nutriční terapeutka Psychologická poradna Mateřská a rodičovská Stomatolog Dentální hygienistka Zakladatelka Babyonline — kde co najít a další. Originální vzdělávací knihy a další produkty.

Ve zkratce pro tatínky Otěhotnění po vynechání antikoncepce Otěhotnění po Postinoru Otěhotnění při menstruaci Vynechání menstruace Otěhotnění, když si přítel dává pozor Otěhotnění s kondomem Prasklý kondom Otěhotnění s antikoncepcí při průjmu a střevních potížích Otěhotnění po interupci Otěhotnění u amenorey nepřítomnost menstruace Otěhotnění v 7denní pauze u antikoncepce Otěhotnění při ejakulátu mimo pochvu Otěhotnění po análním sexu Otěhotnění z ejakulátu ve vaně Otěhotnění při polykání spermatu Kdo je otcem dítěte Zatímco část žen na tomto portálu dychtí a prahne po co nejrychlejším otěhotnění a zdárném donošení miminka, nám téměř denně chodí na e-mail dotazy se stejným jmenovatelem — čiší z nich strach a obavy z nechtěného těhotenství.

Abychom se s nimi nemuseli setkávat tak často, rádi čas lékařů a naše finanční prostředky využijeme efektivnějším způsobem, rozhodli jsme se sepsat několik variací vašich dotazů typu: Mohu otěhotnět po vynechání hormonální antikoncepce? Nedobrání antikoncepce, vysazení dříve, nechráněný sex Dlouhodobě beru antikoncepci, občas zapomenu, druhý den si vždy vezmu 2 tablety.

Zapomněla jsem si vzít tabletu před nechráněným stykem Ve čtvrtek jsem si vzala antikoncepci a v pátek jsem si ji zapomněla vzít, v sobotu jsem měla nechráněný sex, ale tabletku jsem si vzala ještě v sobotu. Vynechání antikoncepce v plodných dnech V neděli jsme měli s přítelem nechráněný pohlavní styk. Nové balení antikoncepce jsem začala brát o dva dny později Pauzu na menstruaci jsem si u hormonální antikoncepce prodloužila o dva dny, pak jsem měla nechráněný pohlavní styk.

Nové balení antikoncepce jsem začala brát o čtyři dny později Antikoncepci jsem začala brát o 4 dny později, při nechráněném pohlavním styku to příteli na začátku trochu "ujelo". Veronika Ťápalová Celý dotaz: Krvácení po zapomenuté tabletě hormonální antikoncepce Zapomněla jsem vzít v druhém týdnu užívání jednu tabletu antikoncepce.

Jaká je pravděpodobnost otěhotnění, když jsem si zapomněla zavést před stykem antikoncepční kroužek? Mohu být těhotná, i když jsem užila Postinor? Problémy po užití Postinoru Dotaz 1: Rozhozený cyklus po užití Postinoru Ihned po menstruaci jsem měla nechráněný pohlavní styk, kdy se přítel do mě neudělal.

Pocit větších prsou po Postinoru S přítelem jsme měli pohlavní styk a on se jaksi neuhlídal. Jaká je šance otěhotnění po užití Postinoru? Absence menstruace po užití Postinoru Je mi Jak často mohu užít Postinor? Otěhotnění při menstruaci Dotaz 1: Může přítelkyně otěhotnět během menstruace? S pozdravem zoufalý přítel Dobrý den, těhotenství je velmi málo pravděpodobné, ale vyloučit se nedá. Nedostavení se menstruace, možnost otěhotnění při nechráněném pohlavním styku Dotaz 1: Bylo na těhotenský test brzo?

Mohlo by dítě v případě těhotenství poškodit užití antikoncepce? Může být těhotenský test pozitivní již 4 dny po nechráněném pohlavním styku?

Otěhotnění, i když si dává přítel pozor Dotaz 1: Mohu otěhotnět, když si přítel dává pozor? Příznaky těhotenství po přerušované souloži Vysadila jsem hormonální antikoncepci, menstruaci jsem měla dostat už před týdnem. Možnost otěhotnění při nechráněném pohlavním styku Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Ve zkratce pro tatínky U nechráněného styku vždy existuje pravděpodobnost otěhotnění. Diskuze » Poradna » Sdílejte. Poslat odkaz příteli Vytisknout článek. Diskuze » Poradna ».

Předchozí článek Jak otěhotnět? Další článek Těhotenství náctiletých. Otěhotnění po císařském řezu Je časně vzniklé těhotenství po císařském řezu rizikové? Pohlaví dítěte Jak je možné ovlivnit pohlaví dítěte vhodným naplánováním pohlavního styku?

Těhotenský test Jak a kdy se během cyklu těhotenský test provádí, v kterou denní dobu je nejcitlivější? Plánování těhotenství Chcete vědět, co dodržovat a čeho se naopak vyvarovat před plánovaným otěhotněním? Opoždění menstruace Jak zjistit příčinu opoždění menstruace, když těhotenský test je negativní? Příznaky těhotenství Jak poznám, že jsem těhotná? Je možné otěhotnět ihned po vysazení antikoncepce?

Kdy jsou testy na graviditu průkazné? Pochopil to a nevnikl do mě, takže ke vztyku nedošlo. Dodělala jsem ho teda jen pusou a rukou a on se mi udělal na prsa. Když odešel, šla jsem se hned umýt. Je možné, že bych mohla být těhotná z té "kapky lásky"? Měla jsem den po plodném období a podle kalendáře, co mám v telefonu, byla šance na těhotenství střední.

Dost si to vyčítám, že jsem tohle dělala ve svém věku a teď se hrozně trápím. Menstruaci mám mít asi za 8 dní, jenže jí mam nepravidelnou. Moc prosím o odpověd. Dobrý den me je 19 a me přítelkyni 16 a mam otazku pokud sem měl se svojí přtelkyní sex s kondomem a pred ejaku… sem si ho sundal abych se jí mohl udělat na břicho a po sundaní kondomu sem začal ejakul. Ahoj lidi, nedavno jsem mela s pritelem pohlavní styk, on se ale dodelal omylem na ni, bylo to i kolem dirky, rychle jsem si to utirala kapesnikama, jenze bohuzel jsem zapomnela jestli jsem si to náhodou nevetrela i dovnitr, myslite ze by byla sance k oteotneni?

Ahoj lidi, vcera jsem na ceste najel na zabu, neco ji vyteklo z dirky, myslite ze je mrtva? Strasne se bojime, ona mozna trochu min. Prosim o rychlou odpoved. Já jsem si Ti Párku myslel, že když se zavedla zdravotní osvěta na školách, tak, že ty děcka snad už něco budou vědět. Ale je vidět, že mají nějaký špatný učitele, nebo osnovy.

Jináč by tolik stejných dotazů od děcek tu nemohlo být. Jasne, nadavejte tu hned, misto toho aby ste pomohli, chapu, delame chyby atd. Nicméně, tazatelka nejspíše těhotná nebude, pohlavně nakažená snad také ne… a příště si snad již dá větší pozor nehledě na věk - dle kterého má na vše ještě čas…? Ahoj nam dotaz vcera jsme meli s partnerem nechraneni sex udelal se mi na vaginu a urcite kdyz jsem se utirala jsem si sperma zanesla do pochvy je mozne otehotnet.

Nejak me ale nesedii to ze jsem dvakrat dostala normalne kramy coz je prej blbost v tehotemstvi je max slabe spiněni … poraďte prosim: Zajímavé prozření - jsem mladá na dítě - a co na sex? To už jsi akorát? Jestli ano, tak jak je možné, že nevíš, že v lékárně mají těhotenské testy za pár kaček?

Dobré je, že máš aspoň přehled o cyklu. Hlavne je fajn se zeptat jeste desetkrat na tu samou vec a pokazde s jinym vekem a prubehem. Jen datum menstruace zustava stejne. Mášo to proto, že nedostala odpověď, což se v tomto webu jaksi očekává.

Zatím se sneslo jen kázání a odpověd ne. Myslite že by bylo normální mít silnou ms kdybych byla těhotná? Měla jsem styk a po styku jsem to už 3 krát dostala a vše bylo v poradku ale stejne se bojim co si o tom myslíte vy? Chapu, ze jsou prazdniny… ale pokud se nekdo nedokaze zabavit jinak, nez trapnymi dotazy zde, tak je to vazne ubohe. Myslim to vážne… čekala jsem radu né nějake řeči.

Tak si zajdi na gyndu a budeš to mít stoprocentní… my do tvé dělohy nevidíme, gynekolog ano ale jelikož jsi ještě dítě, tak bys asik měla problém… Každý ovšem neseme odpovědnost za své činy.

Dobrý den chtěla bych vědět jestli můžu otěhotnět když se mi kluk udělal na prsa? Nejsem si jistá jestli se to dostalo do  kalhotek. Nedostala jsem menstruaci a bojím se to říct mamce a jsem ještě panna. Je tu hodně dotazů na toto tema a odpovědí. Ne, těhotná zřejmě nejsi. A menstruace se občas zpožďuje běžně a teď se ti mohla zpozdit stresem a vsugerováním si toho, že jsi možná těhotná.

Ahoj, můj přítel se mi udělal na prsa a steklo mi to na pochvu, pak jsme se šli osprchovat, a potom šli souložit normálně s ochranou, je možné, že bych mohla otěhotnět, když mi sperma steklo na pochvu a potom jsme se šli osprchovat? Škola vaření CookFriend Zdravá strava a bezmasá jídla     Další weby. Realizace vlastní hry - je to dobrý nápad? Okradení seniorů - Pavka Zhnusená z mužů - přistupují ke mně bez empatie, úcty, snahy a hned myslí na sex - kavenka Dnes  Čím utěsnit mezeru stěny u bazénu - výplňová opravná stěrka na beton?

Sperma při ejakulaci vyteklo na pochvu - hrozí těhotenství? Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře. Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde. Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě. Odpovědět 2 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Odpovědět 0 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Zcela jistě ví, jak se dělají děti, jen je prostě vystresovaná. Hlavně nestresuj, to oddálí MS. Odpovědět 4 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Odpovědět 1 člověk    0 lidí    Odkaz na odpověď.

Odpovědět 3 lidí    0 lidí    Odkaz na odpověď. Se svým přítelem jsem se pokoušeli o sex, ale nemohl do mě proniknout, tak jsme se jen tak mazlili. Když už byl, tak se mi vystříkal na břicho. Teď to nevím jistě, ale mám pocit, že jsem se pak trošku otřela o jeho úd svou pochvou a teď se bojím, že jsem těhotná?

Nemám věk na to být těhotná. Prosím o rychlou odpověď. Tohle se tady už tolikrát  řešilo. Je to velmi nepravděpodobné, skoro až zázrak. Když mrkneš do historie webu, najdeš odpovědi. Ale nestresuj se, nevím o nikom, kdo by takto otěhotněl, krom  Panny Marie, ale to je jiný příběh. Říká se, že ta možnost tady je, ale chci vědět jen o jedné ženě, která takto otěhotněla a pak uvěřím, že je to možné. Prosim o rychlou odpoved   To je tak kdyz decka sukaj.

Znásilnění je potřeba hlásit na policii, aby pachatel neměl šanci znásilňovat dál. Znásilněna může být i duše. Sorbonosko… odpoved uz dostala v mnoha dalsich diskuzich, kde se ptala. Tak buďto se fakt moc bojí nebo je … Ale mi nepřísluší soudit. Myslim, ze to je trapny dotaz Chapu, ze jsou prazdniny… ale pokud se nekdo nedokaze zabavit jinak, nez trapnymi dotazy zde, tak je to vazne ubohe.

Tak si kup těhotenský test Nicméně je to nepravděpodobné, ale pro svůj klid si ho kup a bude. Jinak existují lékarny a v nich se prodávají takový ty papírky, na který se čůrá. Vaše odpověď   Reagujete na téma: Muž Žena Datum přidání: V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.