Veronika fasterova madam sara

veronika fasterova madam sara

Comment by deftones — Září 16, Comment by miroslava — Září 17, Nemohu věřit tomu, co jsme to za národ. Jak rasistický a xenofobní!

Jako kdyby Češi byli ti nejlepší pod Sluncem. Ale to je ten veliký problém, to si velké množství lidí myslí. A když to vezmeme do důsledků, tak všichni pocházíme z Afriky a bývali jsme kdysi černochy, pan Darwin o tom napsal hezkou a zajímavou knížku; Probuďte se, vy ignoranti a uvědomte si, že na rase příp.

A pokud vám to ani nyní nedošlo, tak si připomeňmě, jak Adolf Hitler sliboval svému nadlidskému národu, že Václavské náměstí bude dláždit českými lebkami, aby Árijci měli prostor k životu. Svými řečmi jste stejní jako on. Díky těmto a podobným důvodům se, kdykoli se mě někdo zejména v cizině zaptá na národnost, prohlašuji za občana Evropské Unie, než za Čecha. Už aby bylo evropské občanství zavedeno, nemohu se dočkat. Kdo říkal, že se tam Nancy hlásila sama a dobrovolně?

I kdyby ano, tak na to samozřejmě měla právo, jako jakýkoli člověk na tomto světě. Ale jak můžete vědět, že ji třeba TV Prima nepřesvědčila — vždyť je to v jejich zájmu, aby tam byl někdo tak odlišný, aby to zvedlo sledovanost!

Nesuďte jiné podle sebe a nepřiřkávejte Nancy chamtivost, ona je doopravdy natolik zajištěná, že další peníze nepotřebuje — a jestli jí někdo k účasti umluvil, tak co jiného měla uvést do důvodu k účasti? Comment by Fekete — Září 17, Comment by Milann — Září 17, Comment by zzz — Září 17, Comment by nikola — Září 17, Comment by Franta Vopršálek — Září 17, Comment by Mia — Září 18, Na Nancy se v televizi nejen pekne diva, ale hlavne nemusim prepinat televizi na jiny kanal jako u Veroniky, kdyz promluvi.

Comment by Denisa — Září 18, Comment by Sandy — Září 18, Comment by co vas je do toho — Září 18, Comment by zirafka — Září 18, Comment by Pejta Pejtič — Září 18, Comment by opice — Září 19, Comment by janka — Září 19, No myslím že zrovna ona to z nich všech má v hlavě v pořádku… a ti kdo o ní ríkají že je blbá tak by mě zajímalo jak si představují chytrého člověka.

Comment by Martina — Září 19, Nancy je nejen pěkná, ale zároveň inteligentní holka, která to bohužel asi nemá moc velkou šanci vyhrát, jelikož češi se furt koukaj na barvu pleti a zapomínaj, že člověka člověkem nedělá barva pleti!!!!!!!!! Comment by katka — Září 19, Comment by lola — Září 20, Comment by alice — Září 21, Comment by lolik — Září 21, Comment by hanka — Září 21, Comment by nikolka — Září 21, Comment by martina — Září 22, Přijdeš mi tam, jako jediný normální člověk.

Hodně síly, budeš jí potřebovat. Comment by lenička — Září 22, Comment by nepřihlášený — Září 23, Comment by rendys5 — Září 23, Muska — Září 23, Comment by Žanda — Září 23, Nadavat jí můžou akorát nějací zakomplexovaní blbečci co na ni prostě nemají. Comment by lenicka — Září 24, Comment by rendys5 — Září 24, Hej Nancy je uplně vymatlaná píííča mohla by se chovat trošku líp uplná kráva sportá je jako HOVNO fakt je tam kvuli tomu že je jiná chtěl sem ji do vily ale ted bych ji nejraději a s tou pindou Ruženou vykopal z vily sám osobně!!!: Comment by Kejjn — Září 24, Comment by travisak — Září 24, Comment by Jitus — Září 24, Comment by Adélka — Září 24, René Tě odhadla dobře jsi sobec.

Comment by nikola — Září 25, Comment by Haňulka — Září 26, Neposlouchej je Nancy jsi opravdu super a dokážes je všechny utřít svými argumenty mám tě mocinky ráda zdraví Martinka a Lucinka. Comment by Martina — Září 26, Comment by Nikola — Září 26, Comment by kika — Září 26, Chtěla bych tě vidět někde v chatrči,tahat vosu 3 kilometry, nemít pořádný jídlo a šaty.

Teď to bohužel má a zakládá si a tom,aby jí nic nechybělo. Proto slyšís neustále slovo já já já. Dříve bylo její já potlačeno,teď když něčeho dosáhla může to říkat z hrdostí. Jenže ty to stejně nepochopíš, tak, že si tu žvaním na prázdno. Comment by hanka — Září 27, Comment by žabka — Září 27, Comment by Nikola — Září 27, Comment by Haňulka — Září 27, Comment by nikola — Září 27, Nancy drž se seš prima ženská…a nedej se držíme ti všichni pěstičky…a dejte už někdo Lindě pořádně na držku!!!!!!!!

Comment by Klára — Září 27, Rozumu je ve vile malo,proto te tam malokdo pochopi,ale to ti vadit nemusi. Comment by lenule — Září 27, Ta jeji psychologie me nekdy az moc depta……. Ze je nejaka jednicka bo coo!!!!! Ale jako plomin te ale ona je totalni howno: Comment by misa — Září 28, Tady jse píše o Nancy a né o Rúži a Ty čísla nejsou počty hlasu, ale percenta.

Tady už píše každý vúl. A ja budú zachvíli taky.. Comment by olin — Září 28, Comment by nniki — Září 28, Ahoooooooooooj Nancy ja jsem muladka a vsichni mi nadavaj stejne jako tobe. Neber si to tak nek´teri lidi jsou hnusny hovada!!!!!! Comment by Madalena — Září 28, Comment by sasenka — Září 28, Comment by Lucinkaaaaaaa — Září 28, Comment by mona — Září 29, Běz do prdele Nancy krávo jedna namyšlená,psycholožko: Comment by vivi — Září 29, Comment by nada — Září 29, Nancy je asi nejlepsi z vily vy byste sa tam vseci upekly kdo by tam co tu o ni pisete byli…radsi bezte delat ze sebe mychry jinde…cau!

Comment by tereza — Září 30, Comment by ivus — Září 30, Comment by hanka — Říjen 1, Ivus na co se divas? Na nejaky Africky dokument? To jsou vyvoleni ne ubeceni? Je to hloupa krava ktera patri do Afriky. Hodi se akorat do porna na huleni ocasu s tou svoji skaredou nateklou hubou.

Comment by daniel — Říjen 1, Comment by hanka — Říjen 2, Comment by Ivan — Říjen 2, Comment by Roman — Říjen 2, Značíto, že jsi velice nyvyrovnaný kluk,kterej se něčeho bojí. Comment by Hanka — Říjen 2, Comment by ja — Říjen 2, Comment by rene — Říjen 2, Comment by fucknency — Říjen 2, Comment by denisa — Říjen 2, Comment by KrisTa — Říjen 2, Comment by Lucka — Říjen 2, Nancy je fakt pinda. Studovala psychologii,ale tím jak se kymácí u rozhovoru s druhými vypadá jak psychouš při terapii.

Comment by Mazec — Říjen 2, Comment by Regini z vv1 — Říjen 3, Comment by hanka — Říjen 3, Nancy mám ráda, je příjemná a podle jejího chování soudím, že je to chytrá holka. Budu jí fandit aby se z duelu vrátila zpět do vili.

Comment by Li — Říjen 3, Comment by Ivan — Říjen 3, Comment by ja — Říjen 3, Si největši krava kterou znam! Dyš tam byl Dan tak jsi byla ticha na verču ale jak uš vypadl tak si na ni otviraš hubu! Ty poletíš v sobotu ven to si piš! Comment by Zuzka — Říjen 3, Comment by Terka — Říjen 3, Comment by kikynka — Říjen 3, Zamyslete se nad sebou…Rádi ji mít nemusíte,ale takové hloupé řeči vést taky nemusíte….

Comment by Kristina — Říjen 3, Comment by Haňulka — Říjen 3, Comment by Jyří Paroubek — Říjen 3, Nancy jestli chce postoupit tak si musi vzit Juliho Verča je sice blba ale ješte nevypadne to je muj nazor.

Zuzko,možná, že to bude tím, že už se rozkoukala a poznala kdo jakej je. Opičky Dana se určitě nebála. Comment by hanka — Říjen 4, Doufám,že v sobotu vyletí kráva. Comment by Mimili — Říjen 4, Comment by tery — Říjen 4, Comment by Nikytka — Říjen 4, Comment by nikolaaa — Říjen 4, Comment by petr — Říjen 4, Comment by Mates — Říjen 4, Comment by Jyří Paroubek — Říjen 4, Comment by katka — Říjen 4, Comment by MEda — Říjen 4, Nancy to nema v hlave v poradku. Normalni nedementni clovek v ni vidi tu zaujatost: Comment by travisak — Říjen 4, Ty teplouši zeleny Kravisaku vrať se do buzbaru voe vem sebou Radimka Lahůlka z Kozojídek vado a nevopruzuj vocásku.

Comment by britney — Říjen 4, Nancy je dama,je nahoře. Proto ty primitivy provokuje. Obvzláště debilku René,co vedle ni vypadá jak chudinka. Je to tak,blbečkové fandí debílkum a blbečkum,chytří zase inteligentni Nancy. Ja se osobně řadim mezy chytrý a ty idioti s IQ tykve a vulgarni děvky typu René a blbky Veruny mě rozpalují do běla. Comment by Alidok — Říjen 4, Comment by rendys5 — Říjen 5, Comment by alice — Říjen 5, V sobotním duelu mám opět jasno. Nancy se musí vrátit zpět do vily.

Nemůžu si pomoct, ale svoje názory si Nancy vždy dokáže obhájit a jsou to názory se kterými se shoduji. Comment by Li — Říjen 5, Co se tyce stupidniho paroubka, mam uz jasno od davnych dob ze z jeho hlavy vylezou vzdycky jen pohnute myslenky: Comment by travisak — Říjen 5, Comment by Katka — Říjen 5, Nauč se vyjmenovaný slova po v. Nechapu,proč jsou proti Nancy vždy hlupáci,kteří fandí zase hlupákum typu Veruna. Comment by Pro Katku od Jana — Říjen 5, Ty se musíš vrátit do vily!!!!!!

Comment by Darlinka — Říjen 5, Katka — ty si krava. Comment by David — Říjen 5, Comment by Julia — Říjen 5, Darlinko strc si ty sve hlasy do riti a tes se na ten neuveritelny pocet hlasu ktery pripravujeme bude to presne 50 hlasu od 8 lidi ktere budeme od zitrejsiho rana posilat nasi sladoucke Verunce takze ta tva cokolada pujde do te tve riti take. Jsme zvedavi zda Prima nase hlasy zverejni kazdopadne to bude z pausalu takze vypis potvrdi pocet odeslanych sms. Uz se tesim na ten jeji rypak jak pomaze domu.

Comment by daniel — Říjen 5, Jsi super a doufám, že vyhraješ sobotní duel. Veronika je jen obyčejná kurva, co se každýmu nabízí. Comment by Pavla — Říjen 5, Comment by Liquid Fantasy — Říjen 6, Comment by Julia — Říjen 6, Comment by misa — Říjen 6, Comment by Dan — Říjen 6, Nanci mas grady,zaslapni to priblbly trdlo. Humor zakazdou cenu vyusti stejne v traparnu to cele nadruhou.

Comment by Robin — Říjen 6, Comment by Simon — Říjen 6, Comment by alice — Říjen 6, Mezi těma dvěma přeji návrat Nancy. Adepty na vyhazov jsou tedy obě,ale přednost dávám Nancy,je rozhodně inteligentnější než Veronika. Comment by Daniela — Říjen 6, Comment by aduša — Říjen 6, Miso nebo lepe ty pico nam neco vycniva a to je vzdy neco navic takze jsme na tom dobre ale co vy zenske? Mate mezi nohama picu takze tak jako maticce chybi sroubek tak vasi pici nase chlouba.

Comment by daniel — Říjen 6, Co jsme to kurva za narod? Stydte se za sebe. Nejsem rasista ale ceho je moc toho je az prilis. Stejne je to hlasovani jeden velky podvod neverim prime ani trosku. Comment by veronika — Říjen 7, Comment by mates — Říjen 7, Comment by Lucie — Říjen 7, Comment by hanys — Říjen 7, Verča měla jít domů už dávno!!

Nancy je černá ale proč je svině?? Asi proto že je inteligentní! Když čtu Váše názory tak mi je z Váš špatně že Vám není není trapně se pod to podepsat. To ma bejt demokracie ne to není je to závist. Comment by anicka — Říjen 7, Nedokáže si přiznat ,že má pravdu někdo jiný. Comment by xxxxxxxxxxxx — Říjen 7, Veronika je střeštidlo bude tam chybět ale moje favoritka to nebyla ani Nancy akorát mě llidi štvou ten rasismus černá svině a horší výrazy ona je člověk a určitě hodnotnej!!!!!!!!!

Pro Daniela,Matese a ostatní rádoby Čechy: Comment by Karolína — Říjen 7, Comment by hfgh — Říjen 7, Comment by verunka — Říjen 7, Blbka,ktera nema vlastni nazor a jenom prikyvuje.

Comment by lara — Říjen 7, Verunka z Vv je asi tvůj vlastní obraz soudím podle té češtiny. Omg…vy rasisti hnusny…co si vubec myslite??!!!! NANCY si rozhodne lepsi. Comment by simona — Říjen 7, Vy všichni dobytkové co nadáváte Nenci do černý svině,tak ani jeden na ni nemáte.

To vam hrozne vadi ze je černa,a co cikani všude kolem nas,to ste si už zvykli? A že Vlasta Horvat vyhral Superstar,to taky nikomu nevadilo ne? Proč tedy Nanci,je super,Veruna je hajzl,provokativni,pry ma srdičko na pravem miste tak proč se tam chova jak krava blba,i s tou Renatou,na tu taky dojde brzy. Je jedno jestli je bila nebo černa,jde o to jak se chova,jaky ma projev,a neznamena že delat šou za každou cenu je dobry.

Comment by Simon — Říjen 7, Comment by tery — Říjen 8, Tesim se, az tehle cerne vdove bude davat palce ruzena.. Comment by travisak — Říjen 8, Ty vole travisák s tery jsou na jiné stránce a šířej tady demenci, Travisák ty dostaneš katr,protože šíříš vir demence už i sem. Nancy je super baba. Na rozdíl od vás něco v té hlavě má,říká se tomu rozum. Comment by Dementní hanka — Říjen 8, Rozum jí Hano nikde nebere i když VŠ není důkazem inteligence,takových nás je co jí máme…: Ono trocha te arogance je treba.

Horsi jsou urazky a fales viz Reneeee,nenavistna čubka,který straší ve věži,Viktorka hadr. Nenci je super ,generačni uctu nepocituji,ackoli je mi Comment by Nany — Říjen 8, To je jasny ,že budou řvat jedna přez druhou,ale ten šmejd Veruna byla ve vile nesnesitelna.

Proč by si Nanci na ni neco dokazovala,proste ji nemohla vystat. Veruna si začinala jako prvni ,potom tema nesmyslama Nenci chtela trumfnout a provokovala ji.

Nediv se,že chytrej človek potom ma tendenci ji slovne mydlit,ja bych ji musela zabit. Comment by Mňamka — Říjen 8, Veronika je pica blba… ne ma co tam delat… jako popousek opakuje vsechno za vsema…. Comment by David — Říjen 8, Comment by Renata — Říjen 8, Comment by michaela — Říjen 8, Lidé většinou obdivují na druhých to co nemají.

Posluchač obdivujě pěváka, divák obdivuje herce a hanka obdivuje Nancy a Růženu, páč mají prostě o demenci více. Kazdej neni ready na cloveka, kerej zije ve skále nebo v době před 20ti lety. Stale pisete, ze je nancy inteligentni a ze to na ni obdivujete. Nevim no ale musite byt asi opravdu stupidni, kdyz ta Vase inteligentni favoritka rekne o nekom, ze je neinteligentni a ze se s nim nebude dohadovat, ale nemuzu si pomoct. Stale vidim, jak se dohaduje dokolecka a nuti lidem svou pravdu.

To same se deje v domečku lásky vyvolených. Kvík kvík nancy jsi dobrá kvík,kvík. Comment by ááááááááááááááá — Říjen 8, Fajn, Veronika byla prostě pitomá, ale aspoň s ní byla sranda, Nancy umí akorát urážet lidi, a když jí dojdou argumenty, tak začne trapčit s angličtinou.

Její anglická výslovnost je navíc děsná…. Comment by Alfréd — Říjen 8, Tak tohle jste chtěli vidět v rekapitulacích?? Comment by tery — Říjen 9, Alfréd— ha ha, ty si desny. Veronika byla pitoma i zadna sranda s ni nebylo, nevim co tam bylo pro tebe vtipny.. Comment by David — Říjen 9, Comment by Mňamka — Říjen 9, Poslat do vily takovou vopici může opravdu jenom idiot, co je posranej z každé černé držky co uvidí.

Hlavně že ty vaše negromilský kecy jsou fakt nejlepší. Nancy táhni do prdele, tady není místo pro každou vopici, co se ani nedokáže naučit česky a každýmu tam nadává…. Comment by Anti-nigger — Říjen 9, Comment by Renata — Říjen 9, Comment by Alfréd — Říjen 9, Comment by travisak — Říjen 9, Comment by Dementní hanka — Říjen 9, Comment by Dementní hanka — Říjen 10, Comment by Renata — Říjen 10, Comment by tery — Říjen 10, Comment by dežo — Říjen 10, Comment by lucka — Říjen 10, Comment by Paas — Říjen 10, Comment by andys — Říjen 11, Comment by Renata — Říjen 11, Comment by Julia — Říjen 11, Comment by monika — Říjen 11, Comment by dežo — Říjen 11, Comment by Tamara — Říjen 11, Comment by dežo — Říjen 12, Comment by David — Říjen 12, Comment by Renata — Říjen 12, Souhlasím s Alfrédem,s tou anglinou jak machrovala na Radima to bylo trapný, myslí si že je nej, přitom se jen hádá, je to histerka a vůbec s ní není stranda,měla by jít ven,nikdo by to nepoznal..

Comment by Hanky — Říjen 12, Comment by karin — Říjen 12, Ahoj Nancy mám tě sice ráda , ale přeháníš to s tím rasismem na tvou osobu. Comment by Martina hodková — Říjen 12, Nancy je zvyklá na rasismus,nejen tady u nás,ale i u nich doma. Nedivím se, že jí to vzalo,i když to třeba nebylo od Juliho myšleno rasisticky. Bohužel ,Nancy si to vzala osobně. Comment by Dementní hanka original — Říjen 12, Renáta nechaj nas už na pokoji rostrhnem ti s lajošom tu hubu to myslyš i na nas to vieme dame ti bananov že sa aj zalykneš mi poctivo makame dnes som o´dvozil tic kio zeleza aj vyholil medi na trati nanci je nača jednička!

Comment by lucik — Říjen 12, Nancy,byla si lepší,jsi moc vztahovačná a upjatá,ten Juli to fakt nemyslel vážně,vždyt on to asi fakt neví,u nas za komunistu se taky staly fronty a na banany tuplem. Asi spíš tady to má kořeny,jakože fronta,tak na banany automaticky. Comment by Magda — Říjen 12, Comment by tom-klaudi kaulitz trumper — Říjen 13, Comment by dracice76 — Říjen 13, Comment by Lea — Říjen 13, Comment by dežo — Říjen 13, A — Říjen 13, Jenom si lakujes nehty!!!!!!

Ty tam ve vile akorat muzes chlapum vykourit prirozeni to je vsechno!!!! Myslis si jak ses inteligentni a pritom si ji ani neumis poradne vymastit!!!!! Comment by Magda — Říjen 13, Comment by luluka — Říjen 13, Comment by Dementní hanka original — Říjen 13, Comment by alena — Říjen 13, Vravil laco že si tě veru asi poda, serieš i našu starú mať!!!

Comment by Nela — Říjen 13, Je krásná louka zelená, na ní se válí Alena. Není to sova pálená, spíš děvka pasákem sbalená! Jak krásně zelená se tráva, na ní se válí bílá kráva, co na černou barvu je vysazená … vypadá sice jako žena , která má spodek, vršek,cecky ….. Sama máš možná křivé hnáty! Rád viděl bych tvou figuru! Nenávist z tebe jenom čiší proto ti také tohle píši Poser se z toho zakrátko, …nazdar ty blbé hovádko!

Comment by Jaroslav Vrchlický — Říjen 14, Mě se nelíbí spíš je to taková namyšlená kravka nikdy sem ji neměla ráda hlavně když vyhrála nad Verunkou: Comment by Lucka — Říjen 14, Comment by Maťulka — Říjen 14, Comment by soliman — Říjen 14, Comment by Dementní hanka original — Říjen 14, Comment by Lea — Říjen 14, Comment by verunka — Říjen 14, Comment by Renata — Říjen 14, Comment by Nela — Říjen 14, Comment by Dementní hanka original — Říjen 15, Comment by dracice76 — Říjen 15, Comment by anda — Říjen 15, Comment by Lucky — Říjen 15, Comment by verunka — Říjen 15, Proč nabýváš pocitu,že všechny Veroniky mají něco společného?

Protože, jedna Veronika nemá ráda černý a druha Fasterová je hloupá? Vlastně a proto musí být všechny Veroniky stejný,jako oni dvě. Hmm možná,že ta Festerová je chytřejší než ty. Promin mi,to ty budeš asi velikáááááánská vyjimka. Comment by Nela — Říjen 15, A já myslela, že jsi fasterka. Bych ti přála,aby tě chytili cikáni v podchodě a rozbily ti držku ty mindo. Comment by Patt — Říjen 15, Comment by dežo — Říjen 15, Ty hlášky by tomu odpovídaly. Jestli je to jen náhoda, tak je to shoda věru vzácná….

Comment by lolek a bolek — Říjen 15, Pro Dementní Hanku…a o tom to je…Ty jsi taky něčetla co bylo dřív a začala jsi urážet…vůbec nevíš,jak to začalo,stejně jako já nevím,o co šlo tady!

Tak se hoď do klidu ok? Ty nesnášíš rasistický kydy,já také ne,ale také nesnáším takové kydy,co tam vedla Ivana a také to,jak byla sprostá…proto Ty mé reakce …. Ano psala si,že nabýváš pocitu ale pokud vim,tak jsem netvrdila,že už ten pociit máš. Dala jsem ti otázku a ty si mi opověděla blbosti,tak tet nevim jestli vůbec chápeš co píšeš. Comment by Nela — Říjen 16, Přestan mě otravovat nemam naladu s tebou cokoli rozebírat. A povim ti jedno,ty budeš zřejmě ještě horší než ja a všechny verunky dohromady.

Comment by andys — Říjen 16, Comment by Dementní hanka original — Říjen 16, Comment by verunka — Říjen 16, Já se nevytáčím,přečti si historii,sprostá byla Ivana…ale to je jedno,Ty také nemluvíš zrovna slušně,ale o co tu jde…o jednu stupidní reality show,nemíním se k tomu již vyjadřovat…. Comment by Patt — Říjen 16, Zlato seš dobrej expert přez hrubky,radši si trošku promrskej pravopis. Me zase jebne z blbostí tvííííííííííííííích. Jo a Veronko prosííím tě opravdu přemejšlej nad tím co píšeš,protože jinak mě z tvých blbostí omejou.

Comment by Renata — Říjen 16, No jasna zpráva ,jenomže tady už je každý tak propraný,že nejde pomalu říci něco,aniž by se člověk opakoval……. Nancy je moc vztahovačná a upjatá,jinak mi přijde jako férový člověk. Prostě celá po mně. Comment by Renata — Říjen 17, Comment by AliGq — Říjen 17, Musí se vrátit jinak tady ta debata úplně zvadne,bez těch rasistických výpadů to nemá žádnou šťávu a budem sledovat vzájemnou komunikaci mezi Renatou a Nelou.

Nelo,nebaví mě to s tebou. Je pravda,že nemám dokonalou gramatiku ale ty ji taky nemáš zrovna perfektní a jestli už se má někdo hambit,tak jedině obedvě já řešit nebudu,která je znás vic blbá…….. Weronko Taky jsi mi moc sympatická,jo a mooc tě zdravím. A kakej radši do záchodu,už seš přeci velká holka. Comment by Nela — Říjen 17, Renčo právě že si Radima nevezme ,protože ho ničim nenařkla,bylo by jí to asi blbý vyzvat Radima,když zrovna tentokrát na něj nic moc neměla.

Renaty se bojí,myslim,že by to mohl byt klidně i Juli. Nancy vem si Honzu … vim ze se nebojis si vzit nekoho silnejsiho ale vypadl by nejvetsi dement v cely reality show. Comment by verunka — Říjen 17, Comment by mája — Říjen 17, Comment by lola — Říjen 17, Comment by Dementní hanka original — Říjen 17, Comment by Michel — Říjen 17, Jestli se nancy někomu nelíbí, tak ať třeba řekne , že je kráva, ale proč do toho mstále tahat barvu pleti?

U mužské části nenávistníků to nechápu , snad to bude trošku vstek, když porovnává nancy se zatloustlou gorilou, kterou má doma. U dívek je to jasné! Věřím že sklidím těžkou bouři:. Comment by dežo — Říjen 17, Comment by Milena — Říjen 17, Comment by Dementní hanka original — Říjen 18, Comment by Wendy — Říjen 18, Comment by dežo — Říjen 18, Comment by AliGq — Říjen 18, Nancy, uděláš mi radost,když vezmeš do duelu Juliho nebo René……………. Juli si ve vile stejně pořád na něco stěžuje a na René jinak nedokážu odpovědět než píííča.

Daneček a Verunka si zasloužili vypadnout jeden jako druhej…. Nency fandím, jsi fajn. Comment by mája — Říjen 18, Tyto všechny musíš porazit. Myslím, že na to máš! Comment by venda klaus — Říjen 18, Comment by Lukasz — Říjen 18, Comment by Renata — Říjen 19, Renato tak tedy nevím co ma společného hroucení se a chytrost. To,že Nanci brečela alespon vypovída o tom,že je citlivá,podle mě by ty slzy nezahrál ani sebelepší herec.

To že je nejchytřejší z vily je pravda,davato ale najevo těm,co jí stupidně napadají ,jelikož jsou stupidní,nedokážou odpovědět a tam to končí. Nancy je silna svym racionalnim pristupem k věcem,nekeca zbytečny nesmysly a neděla bordel za každou cenu jen aby na sebe upozornila. Ona se opravdu do vily nehodí ,je vyjimečna nejen svou pletí,ale proto,že ma jinou představu o věcech a ne proto,že je psycholog ,ale proto že se taková narodila a ví určitě co je peklo na zemi.

Alespon si važi veci a nestřika třeba hasičakem. Nechapu,čím takový člověk muže nekoho draždit. Comment by Nela — Říjen 19, Comment by verunka — Říjen 19, Jeho vyjadřování při vstupech je jako kdyby se dávyl. Nancy je super baba,chytrá a sebejistá. To že uvolnia emoce, není na škodu. Jedinej kdo tam stále bečí je Juli. Comment by Dementní hanka original — Říjen 19, Tak větší střevo než si ty jsem nikdy a nikde neviděl. Jediný co umíš je tvoje ohraný fakov.

Zdar ty slepice africká. Comment by Petr — Říjen 19, Je to pre tvoje dobro. Ked ti Radim tak vadi, nevsimaj si ho a nehovor o nom blbosti! Dufam, ze konecne vypadnes. Aspon tam bude vacsi pokoj!!!

Comment by Monika — Říjen 19, Nanci je nejtrpnější na celim světě. Mohla by se zapsat do knihy rekordů za nejtrapnější ženskou na světě co i ve vesmíru. Vy omezený nekultivovany kretééééni nevite nic o životě,Nancy je prim. Nejspravedlivější ve vile,ta čubka vojebaná sprostá kurva ji nesaha ani k jejim nadhernym kotnikum.

Comment by Petr — Říjen 20, Nancy je krásná holka a žádnej vopičí kozomrd ka s tím nic nenadělá. Je to závist blbečků. Kdyby si občas něco přečetli tak by se dozvěděli, že kolébka lidstva je v Africe, ať je to sere nebo ne. Jen se čiňte dál vy vymatlaní blouznivci! Comment by pravý Petr — Říjen 20, Comment by Mirek — Říjen 20, Comment by zedni — Říjen 20, Az se bude nekdo vydavat za muj nick, nejsem to ja..

Comment by travisak — Říjen 20, Comment by verunka — Říjen 20, Comment by Nela — Říjen 20, Comment by Marušška — Říjen 20, Comment by AliGq — Říjen 20, Jeho porucha nemusí být okolí nebezpečná, spíš se domnívám s přihlédnutím na obsah těchto příspěvků , že se jedná o jednu z obsedantních poruch, kdy má naléhavé nutkání nějak se projevit, což může vyplývat např.

Používání výše uvedeného oblíbeného výrazu začínaá poznenáhlu Ataky choroby probíhají vlnovitě, zvlášť výrazný záchvat se projevil 2. Po určité úlevě dochází k dalším záchvatům, zvlášť nyní, řekl bych, že Comment by medik — Říjen 20, Comment by standa dolínek — Říjen 20, Já myslela,že jsi rozumná holka, ale chtít někomu do kosmetiky nacpat chemikálie?

Vždyť ještě před pár dny jsi odsuzovala zákeřné jednání. Comment by mája — Říjen 21, Comment by marti — Říjen 21, Comment by Blbka Sima — Říjen 21, Nancy nejdřiv jsem si myslela že jsi fajn holka ale Ty jsi největši histerka s Ivanou ve vile. Už aby jste byly venku aspon tam nebude nikdo ničit majetek Primy.

Řikaš že Tě provokuje pořad Rene ale dělaš to Ty sama. Comment by kristyna — Říjen 21, Comment by travisak — Říjen 21, Taky bych tu vyhru nepřala Radimovi,Julimu ale take ani Nanci protože se ted pěkně předvedla jak dokaže byt zla když se s Ivanou nachlastaji tak ani nevi co děla.

Jinak vubec nevim kdo by to měl vyhrat,neni tam žadny takovy solidny člověk jako byl Vladko. Comment by Renata — Říjen 21, Comment by Miky — Říjen 21, Comment by nikola — Říjen 22, Comment by Miky — Říjen 22, Comment by nina — Říjen 22, Comment by mája — Říjen 22, Jo a Marti je celkem jedno koho to napadlo, podstatný je, že se Nancy nechala strhnout.

Mohla říci — NE, viď? Comment by Dana — Říjen 22, Nancy si to kazí, občas děla hovadiny. To s tema chemikaliema. To se ji nepovedlo…. Radši ale stokrat Nancy než jednu Renéé. Comment by Nela — Říjen 22, Vůbec se nedivím,že se Nancy chová poslední dobou tak,jak se chová.

Je to inteligentní,krásná a pracovitá dívka. Obdivuji ji,že dokázala v cizí zemi vystudovat a žít sama bez rodiny. Comment by slavka — Říjen 23, Comment by Dementní hanka original — Říjen 23, Comment by itinka — Říjen 23, Comment by Regini — Říjen 23, NAnCY je naozaj kočka pekná a chýtra!!!

Comment by dežo — Říjen 23, Comment by Renata — Říjen 23, Comment by goro černý pes — Říjen 23, Až to budete opakovat po pátý, po šestý, dejte tam někoho bez hlavy, s deseti rukama, pětii čurákama atd. Nancy chtěla vystudovat v naší zemi a tak se musela naučit ČJ. Nevím,proč máš pocit,že jsi blbá. Myslím,že také chceš něco dokázat a já Ti přeji všechno to nej. Příběh, který ti vyhrkne slzy do očí. August Výsledky 2.

Dan Pošli SMS ve tvaru: Marie Pošli SMS ve tvaru: Roman Pošli SMS ve tvaru: A máme tu dámské trio, tak koho pošlete do vily, odhaduji, že Veroniku a co vy?

Svůj nárok stvrdil sňatkem s Markétou, dědičkou babenberských zemí. Boj s uherským králem Bélou IV. Poté získal další alpské země: Štýrsko, Korutany, Kraňsko a vindickou marku dědictví po rodu Sponheimů , Pordenone a patriarchát akvilejský. V roce připojil k Čechám Chebsko a snažil se i o expanzi severovýchodním směrem. Na březích Baltu založil Königsberg Královec a snažil se získat Litvu.

Pro malou podporu papežské kurie však tento plán neuskutečnil. V roce neuznal volbu Rudolfa Habsburského německým králem a postupně se dostával do politické izolace; vystupovali proti němu jeho nepřátelé i bývalí spojenci včetně papežské kurie, kterou po celou dobu vlády podporoval.

Následně povstala šlechta alpských zemí i českého státu vedená Vítkovci a Přemysl II. Otakar musel přijmout bez boje podmínky německého krále vídeňský mír Součástí dohody byla i svatební smlouva mezi Přemyslovými a Rudolfovými dětmi. V důsledku posilování královské moci se řada mocných českých šlechticů postavila proti králi, což přispělo k jeho pádu. Otakar zahynul v bitvě na Moravském poli. Otakara hospodářský rozvoj českého státu; zakládána města, podpora kolonizace.

Otakar založil zemský soud, kde byly vedeny zemské desky. V té době měl dceru Marii, ale potřeboval od Anny mužského dědice. Ten ale nepřicházel, a proto ji nechal odsoudit a popravit.

Král se znovu oženil s Janou Seymourovou a o rok později se jí narodil syn Eduard, kterému nikdo neprorokoval dlouhý život, a tak král zatím pořád neměl jiné dědice než Alžbětu a Marii. Ale byl tu jediný háček.

Marie zůstávala katoličkou po své matce a lid ji miloval. Jindřich se sice staral o Alžbětu, ale nechával ji žít s vychovatelkami, z nichž především Kateřina Ashleyová hrála významnou úlohu stala se Alžbětinou první učitelkou. Alžběta ovládala šest jazyků, vynikala v krasopise, což v té době bylo umění velmi ceněné. Avšak nejvýraznějším rysem její povahy v dětství bylo sebeovládání. Zbožňovala tanec a u dvora pořádala taneční soutěže. Velmi ráda se strojila a milovala šperky.

Byla nesmírně pracovitá, výbušná a tvrdohlavá jako její otec. První vážná krize Alžbětina života přišla po smrti jejího otce, kdy vládl Eduard VI. Po Kateřinině smrti se šeptalo o Alžbětině svatbě s Thomasem, ale Alžběta se nemohla vdát bez souhlasu královské rady. Seymour se tento souhlas pokusil získat násilím a výsledkem byla roku jeho poprava.

Vzápětí Eduard pozval svou sestru ke královskému dvoru. Když Eduard roku umíral, zanechal závěť, která Marii i Alžbětu z dědictví vylučovala, ale Marie vyvolala vzpouru a sama dosedla na trůn. Za vlády katoličky Marie byli protestanti krutě potlačováni a upalováni jako kacíři. Alžběta se s Marií snažila vycházet po dobrém, jenže se objevilo několik spiknutí, jejichž cílem bylo vyměnit královnu Marii za Alžbětu.

Po Alžbětině přiznání o účasti na velkém spiknutí ji Marie nechala zavřít do Toweru. Na jaře se u Marie projevovala rakovina. Alžbětina obliba stoupla zejména poté, co v únoru vypukly hony na protestanty. Alžběta si rozuměla s Filipem II. Mariiným manželem a španělským králem , lze říci, že v té době se stal jejím ochráncem.

V roce už byla Alžběta faktickou královnou. Marie ji uznala jako dědičku. A tak když ráno Marie Stuartovna se provdala za dědice francouzského trůnu, navíc měla jistý nárok na anglickou korunu.

A královská rada se ušklíbala, že jí má vládnout další žena. V jejím čele královské rady stál William Cecil, který předpokládal, že se 25letá královna brzy provdá.

Jedním z takovýchto mužů se měl stát Robert Dudley. Všichni naléhali, aby se Alžběta provdala, ale ona od této myšlenky ustoupila.

Projevila se u ní významná vlastnost, a to snaha o absolutní nezávislost probudily se u ní rysy jejího otce. Alžbětu očekával velký problém: Zůstala katoličkou, jelikož si uvědomila, že návrat k protestanství by byl nebezpečný. Bylo totiž nutno počítat s útokem katolických zemí Španělska a Francie a Anglie by se ve válce za současné situace neubránila.

Další problém byl ten, že se do Skotska chtěla vrátit Marie Stuartovna. Zasáhl rádce William Cecil, který uzavřel se Skoty tzv. Edinburskou smlouvu, která zaručovala mírovou hranici bránila útoku Francouzů ze severu přes Skotsko. Marie Stuartovna mohla projet Anglií, pokud smlouvu podepíše a pokud se vzdá nároku na anglický trůn. Marie odmítla nárok na trůn však skutečně měla. Roku Alžběta onemocněla a Marie Stuartovna se stala nejvhodnější kandidátkou, zejména pokud by se provdala za Roberta Dudleyho, to však Marie odmítla.

Nepokoje ve Skotsku narůstaly a Marie nakonec roku uprchla do Anglie, kde se stala Alžbětinou zajatkyní. Po velkém spiknutí z roku žádali Alžbětini rádcové Mariinu smrt. Alžběta váhala, avšak roku naléhání podlehla a podepsala rozsudek smrti. V osmdesátých letech se stal Filip jejím největším odpůrcem, který usiloval o její zničení.

Alžběta ho ohrožovala v Nizozemí, kde podporovala protestanty, byla také paní lodí piráta Drakea, který okrádal španělské koráby.

Španělsko se v odpověď začalo připravovat na velkou válku. Do roka se do tehdy neporazitelná španělská flotila zvaná Armada připravovala proti Anglii a počátkem května vyplula k anglickým břehům. Alžběta se také připravovala a chystala na souboj v kanálu La Manche. Po ústupu Armady Alžběta flotilu porazila. Po tomto vítězství už byla Alžběta živoucí legendou.

Vyhrála velkou válku, nikdy se nevdala - proto se jí říkalo "panenská" královna. Vládla jako velká královna a lid ji miloval. Ač jinak statečně odolávala nemocem, na jaře roku jí síly nestačily. Sice se nekoupala v jejich krvi, jak praví pověst, ale je jisté, že usmrtila mnoho nevinných žen a vyžívala se v jejich mučení. Kolik jich nechala umučit k smrti se přesně neví. Podle pověsti by jich mělo být až , ale většina historiků uvádí počet obětí kolem Podle výslechů obžalovaných jich bylo 37 až Po odhalení jejich zločinů, byla doživotně uvězněna na svém hradě.

Je to zajisté velmi jemný trest, ale šlo o šlechtičnu a bylo nutné zabránit skandálu v kruzích modré krve. Na svém hradě v osamocení umírá Jako vrchní velitel poddunajských armád se ale příliš často na Čachticích neukázal. Čachtický hrad leží v Malých Karpatech v ruinách. Jeho vznik padá hluboko do XIV. Za vlády Zikmunda Lucemburského byl hradem královským. Ten hrad věnoval Michalu Országovi z Guthy jinak dobyvateli Roháčova hradu Sion a v držení jeho rodu zůstal do roku , kdy připadl opět královské koruně.

Uršula Kanizsayová se provdala za Tomáše Násdyho a tak hrad připadl na dvě další generace Násdyovcům. Našli tam totiž děvče, jménem Doricu, mrtvou následkem bití a trýznění a ještě další dvě umírající děvčata, k smrti zmučená Jeho Jasnost se nanejvýš pohoršila a Alžbětu Báthoryovou jako krvežíznivou, bezbožnou a při činu přistiženou ženu odsoudila k doživotnímu žaláři v Čachtickém hradu.

Ficka, Ilonu, Doru a Katu jako pomocníky takového hrozného vraždění, ke kterému se také sami přiznali, postavila před soud a za jejich krvavé činy žádala, aby jim byly vyměřeny nejpřísnější tresty, aby takto spravedlnosti bylo učiněno zadost a aby další byli před podobnými ukrutnostmi zastrašeni Kaťa jedna z pomocnic čachtické paní byla citlivější a dobrého srdce; děvčata bila proti své vůli; dokonce byla tak milosrdná, že jim do vězení přinášela potají i jídlo.

Svědkyně dále uvádí, že Jakub Szilvási našel v panině truhlici listinu neboli seznam, podle kterého počet zavražděných děvčat je šest set deset?? Rozsudek byl ihned proveden. Romantické okolí hradu s hrůznou minulostí. Lucie odjela do Brna, vdala se tam, měla dvě dcery a dosáhla více než dobré životní úrovně.

Přesto však nebyla šťastná a rozhodla se rozvést. Jan nikdy ze čtvrti, kde od mládí žil, neodešel. Před pěti lety ovdověl a od té doby se musí sám starat o své tři syny. Jan a Lucie se náhodou po letech setkají.

... Veronika fasterova madam sara

Holky na sex brno eroticke sluzby praha

madam madam E-5 zentiva zentiva E-5 zivnosti živnosti bus bus E-6 branik branik E-6 viki viki E-6 maskarni vnorovy E-6 torrimex torrimex E-6 sara sára E Sára Mesárošová . The music is made by David Novacek. Make-up. Chevignon Club - Přehlídka s Veronikou Fasterovou a Dominikou Mesárošovoum2t. Cyril Novák je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Cyril Novák a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem.

Veronika fasterova madam sara

Marie zůstávala katoličkou po své matce a lid ji miloval. Comment by Dementní hanka original — Říjen 12, Alžbětu očekával velký problém: Comment by Nany — Říjen 8, Hlavně že ty vaše negromilský kecy jsou fakt nejlepší.